Gå til hovedindhold

LEGO Art 31217 The Fauna Collection - Tiger vægkunst (18+)

LegoByggelegetøjEAN: 5702017814452
Pris fra 370 krtil 569 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 199 kr (35% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LEGO Art 31217 The Fauna Collection - Tiger vægkunst (18+) og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 370 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Art 31217 Faunasamlingen - tiger
370 kr
Til butik
LEGO Art 31217 Faunasamlingen - tiger billede

Produktinformation

Udsmyk dit hjem med et vidunderligt strejf af farver og natur med LEGO® Art byggesættet Faunasamlingen - tiger. Brug de 744 klodser til at skabe en model af et tigerhoved, der kigger ud mellem smukke blomster og planter. Efter en berigende byggeoplevelse kan du hænge det rammeløse 3D-kunstværk på væggen eller bruge den indbyggede stand til at udstille det på et bord eller en hylde. Byg en klodsbygget model af et tigerhoved omgivet af dekorative blomster Hæng det på en væg, eller brug den indbyggede stand til at udstille det på en hylde eller et bord De kunstige blomster og planter kan tilpasses og omarrangeres i forskellige positioner Indflyttergave til dyrevenner, naturfans eller kunstelskere, der nyder kreative aktiviteter Oplev en berigende byggeoplevelse, når du samler dette klodsbyggede kunstværk 18+, 744 elements, 262mm x 382mm x 70,5mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO
Artikel nr.: 31217
EAN: 5702017814452
Varenr.: 3340268
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO ART 31217 Faunasamlingen – tiger
395 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEGO 31217 Art Fauna Collection - Tiger - GEEKD.dk
419 kr
Til butik
LEGO 31217 Art Fauna Collection - Tiger - GEEKD.dk billede

Produktinformation

LEGO ART The Fauna Collection - Tiger Tilfør dit hjem vidunderlige farver og lidt natur med det unikke LEGO ® Art byggesæt til voksne: Faunasamlingen - tiger (31217). Det er en ideel indflyttergave til et nyt hjem, der giver både dyrevenner og kunstfans...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: Byggeklodser
EAN: 5702017814452
Varenr.: 51623552024912
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LEGO ® Art - Faunasamlingen - Tiger 31217 - 744 Dele
434,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
LEGO ART - The Fauna Collection - Tiger (31217)
516 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Lego Art - Faunasamlingen - Tiger - 31217
519,95 kr
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
31217 LEGO ART Faunasamlingen tiger
529,95 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
LEGO Art 31217 The Fauna Collection - Tiger vægkunst (18+)
549 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
LEGO Art 31217 The Fauna Collection - Tiger vægkunst (18+)
569 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO Art 31217 The Fauna Collection - Tiger vægkunst (18+) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO Art 31217 The Fauna Collection - Tiger vægkunst (18+) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK370 kr409 krKøb
2CS MEGASTORE DK395 kr434 krKøb
3Geekd419 kr419 krKøb
4Kids-world.dk434,95 kr434,95 krKøb
5Teknikproffset DK516 kr575 krKøb
6Gucca.dk519,95 kr519,95 krKøb
7Legekæden529,95 kr529,95 krKøb
8Boligcenter DK549 kr549 krKøb
9Vivas DK569 kr648 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEGO Art 31217 The Fauna Collection - Tiger vægkunst (18+)

PriceData har fulgt prisen på LEGO Art 31217 The Fauna Collection - Tiger vægkunst (18+) i 117 dage. Laveste pris i perioden er 370 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 395 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 385 kr.

Den nuværende pris på 370 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for LEGO Art 31217 The Fauna Collection - Tiger vægkunst (18+). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for LEGO Art 31217 The Fauna Collection - Tiger vægkunst (18+) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026370 kr25 kr (6%)
21. apr. 2026395 kr6 kr (2%)
23. mar. 2026389 kr6 kr (2%)
28. feb. 2026395 kr19 kr (5%)
6. feb. 2026376 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret