Gå til hovedindhold

LEGO Art 31214 - LOVE kunstbyg sæt (18+)

LEGOByggelegetøjEAN: 5702017814698
Pris fra 461 krtil 649,95 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 188,95 kr (29% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LEGO Art 31214 - LOVE kunstbyg sæt (18+) og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 461 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO ART 31214 LOVE
461 kr
Til butik
LEGO ART 31214 LOVE billede

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO Art
Farve: 1
Artikel nr.: 31214
EAN: 5702017814698
Varenr.: 21802803
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Art 31214 LOVE
461 kr
Til butik
LEGO Art 31214 LOVE billede

Produktinformation

Få et af verdens mest berømte kunstværker i dit eget hjem med dette LEGO® Art byggesæt. Brug klodserne til at skabe en LEGO version af Robert Indianas ikoniske LOVE-skulptur. Det kan bruges som selvforkælelse eller som gave til valentinsdag, mors dag, en forlovelse eller et bryllup. Nyd en fælles byggeoplevelse med venner eller familie, og udstil derefter stolt skulpturen i ethvert rum. LEGO® versionen af LOVE-skulpturen er en imponerende udstillingsgenstand LOVE-modellen i 3D er en virkelighedstro hyldest til virkelighedens ikoniske skulptur Giv den klodsbyggede LOVE-model som gave til valentinsdag eller mors dag Denne idé til boligindretning indeholder 2 byggevejledninger, så flere kan bygge sammen Find flere kunstværker (sælges separat) i sortimentet af LEGO® byggesæt til voksne 18+, 791 dele, 382mm x 262mm x 118mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO
Artikel nr.: 31214
EAN: 5702017814698
Varenr.: 3302922
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEGO ART - LOVE - GEEKD.dk
548 kr
Til butik
LEGO ART - LOVE - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Udfold din kreative side med LEGO ART - LOVE (31214). Dette moderne kunstsæt lader dig skabe et farverigt vægkunstværk med ordet LOVE, som spreder glæde og personlighed i dit hjem. Perfekt til både LEGO-fans og designelskere, der ønsker et unikt dekorat...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: Byggeklodser
EAN: 5702017814698
Varenr.: 52141819265360
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LEGO ® Art - Love 31214 - 791 Dele
548,95 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
LEGO Art 31214 - LOVE kunstbyg sæt (18+)
-11%589 kr
Før 659 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Klodshelten
TrustScore 4.5 ud af 54,4
LEGO LOVE (31214)
595 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
LEGO Art Love 31214
599 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
LEGO Art 31214 - LOVE kunstbyg sæt (18+)
-10%609 kr
Før 679 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
LEGO KUNST - KÆRLIGHED (31214)
618 kr
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
31214 LEGO ART Love
649,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO Art 31214 - LOVE kunstbyg sæt (18+) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO Art 31214 - LOVE kunstbyg sæt (18+) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK461 kr500 krKøb
2Proshop DK461 kr500 krKøb
3Geekd548 kr548 krKøb
4Kids-world.dk548,95 kr548,95 krKøb
5Boligcenter DK589 kr589 krKøb
6Klodshelten595 kr595 krKøb
7Komplett DK599 kr599 krKøb
8Vivas DK609 kr688 krKøb
9Teknikproffset DK618 kr677 krKøb
10Legekæden649,95 kr649,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEGO Art 31214 - LOVE kunstbyg sæt (18+)

PriceData har fulgt prisen på LEGO Art 31214 - LOVE kunstbyg sæt (18+) i 183 dage. Laveste pris i perioden er 349 kr (registreret d. 2. februar 2026), højeste er 499 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 481 kr.

Den nuværende pris på 461 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for LEGO Art 31214 - LOVE kunstbyg sæt (18+). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for LEGO Art 31214 - LOVE kunstbyg sæt (18+) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026461 kr24 kr (5%)
29. maj 2026485 kr12 kr (2%)
27. maj 2026497 kr2 kr (0%)
5. maj 2026499 kr14 kr (3%)
30. apr. 2026485 kr12 kr (2%)
27. apr. 2026497 kr12 kr (2%)
8. apr. 2026485 kr11 kr (2%)
6. apr. 2026474 kr1 kr (0%)
28. mar. 2026475 kr1 kr (0%)
22. mar. 2026476 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret