Gå til hovedindhold

LEGO Animal Crossing - Kreative Huse: Sæsonernes Sjov - GEEKD.dk

LEGOByggelegetøjEAN: 5702017815961
Pris fra 551 krtil 694,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 143,95 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 518 kr 13. maj

Sammenlign priser på LEGO Animal Crossing - Kreative Huse: Sæsonernes Sjov - GEEKD.dk og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 551 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO® Animal Crossing™ 77057 Kreative huse: Sjove årstider
551 kr
Til butik
LEGO® Animal Crossing™ 77057 Kreative huse: Sjove årstider billede

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO Animal Crossing
Farve: 1
Artikel nr.: 77057
EAN: 5702017815961
Varenr.: 24411893
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Animal Crossing 77057 Kreative huse: Sjove årstider
579 kr
Til butik
LEGO Animal Crossing 77057 Kreative huse: Sjove årstider billede

Produktinformation

Gør dig klar til et byggeeventyr med Stitches, Fuchsia og Fang! Design og tilpas 2 huse. Flyt rundt på møblerne for at skabe et nyt look til de forskellige årstider. Tilføj en bro og fantastisk tilbehør, og brug forskellige elementer til at vise årstidernes skiften. Den sjove leg stopper aldrig, når du bygger disse drømmehuse med farverige LEGO® klodser! Indeholder 3 minifigurer: bjørnen Stitches, hjorten Fuchsia og ulven Fang Møbler, tilbehør og omkonfigurerbare elementer åbner op for uendelige tilpasningsmuligheder En flyttevogn inspirerer til fantasifuld rolleleg med flytning Med denne Animal Crossing-gave kan børn bygge fantasifulde huse og hjem med LEGO® klodser Se også de andre LEGO® Animal Crossing™ sæt (sælges separat) 7+, 814 elements, 282mm x 540mm x 78,5mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO
Artikel nr.: 77057
EAN: 5702017815961
Varenr.: 3340349
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEGO Animal Crossing - Kreative Huse: Sæsonernes Sjov - GEEKD.dk
596 kr
Til butik
LEGO Animal Crossing - Kreative Huse: Sæsonernes Sjov - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Genskab hyggen fra Animal Crossing-universet med LEGO Animal Crossing - Kreative Huse: Sæsonernes Sjov (77057). Dette store og kreative byggesæt giver børn mulighed for at bygge og tilpasse huse, der kan ændres efter årstidernes temaer - forår, sommer...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
EAN: 5702017815961
Varenr.: 52141818478928
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LEGO ® Animal Crossing - Kreative Huse 77057 - 814 Dele
694,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO Animal Crossing - Kreative Huse: Sæsonernes Sjov - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO Animal Crossing - Kreative Huse: Sæsonernes Sjov - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK551 kr590 krKøb
2Proshop DK579 kr618 krKøb
3Geekd596 kr596 krKøb
4Kids-world.dk694,95 kr694,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEGO Animal Crossing - Kreative Huse: Sæsonernes Sjov - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på LEGO Animal Crossing - Kreative Huse: Sæsonernes Sjov - GEEKD.dk i 182 dage. Laveste pris i perioden er 450 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 579 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 534 kr.

Den nuværende pris på 551 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for LEGO Animal Crossing - Kreative Huse: Sæsonernes Sjov - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for LEGO Animal Crossing - Kreative Huse: Sæsonernes Sjov - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026551 kr11 kr (2%)
26. maj 2026540 kr11 kr (2%)
20. maj 2026551 kr5 kr (1%)
18. maj 2026556 kr37 kr (7%)
14. maj 2026519 kr1 kr (0%)
13. maj 2026518 kr1 kr (0%)
2. maj 2026519 kr11 kr (2%)
1. maj 2026530 kr11 kr (2%)
30. apr. 2026519 kr17 kr (3%)
29. apr. 2026536 kr34 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret