Gå til hovedindhold

LEGO ® Animal Crossing - Blather's Museumssamling 77056 - 543 Del

LEGOByggelegetøjEAN: 5702017815947
Pris fra 469 krtil 649,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 180,95 kr (28% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LEGO ® Animal Crossing - Blather's Museumssamling 77056 - 543 Del og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 469 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Animal Crossing 77056 Blathers' museumssamling
469 kr
Til butik
LEGO Animal Crossing 77056 Blathers' museumssamling billede

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO Animal Crossing
Farve: 1
Artikel nr.: 77056
EAN: 5702017815947
Varenr.: 24411892
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Animal Crossing 77056 Blathers' museumssamling
469 kr
Til butik
LEGO Animal Crossing 77056 Blathers' museumssamling billede

Produktinformation

Hjælp Lily med at samle fantastiske ting til udstilling på Blathers' museum. Grav det manglende Triceratops-haleben op med din spade, hiv fisk i land til akvariet, og fang sommerfugle og krible-krable-dyr med nettet. Udstil dine opdagelser i museets flotte udstillingsområder, og tag derefter en pause på Roost-caféen før dit næste eventyr med at udforske naturen! Sættet indeholder 2 minifigurer: uglen Blathers og frøen Lily Børn kan grave et fossil frem, fange fisk og indfange små væsner og kryb til udstilling Hængslede vægge gør det muligt at tilpasse museet på forskellige måder Med det sjove sæt kan børn nyde Animal Crossing™-aktiviteter med LEGO® kreativitet Se også de andre LEGO® Animal Crossing™ sæt (sælges separat) 7+, 543 elements, 262mm x 382mm x 70,5mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO
Artikel nr.: 77056
EAN: 5702017815947
Varenr.: 3340351
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEGO Animal Crossing - Blathers’ Museumsamling - GEEKD.dk
524 kr
Til butik
LEGO Animal Crossing - Blathers’ Museumsamling - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Tag på en kreativ rejse ind i Animal Crossing-universet med LEGO Animal Crossing - Blathers’ Museumsamling (77056). Dette charmerende byggesæt giver børn mulighed for at bygge deres eget lille museum, præcis som i spillet, hvor Blathers stolt passer p...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: Byggeklodser
EAN: 5702017815947
Varenr.: 52141829259600
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LEGO ® Animal Crossing - Blather's Museumssamling 77056 - 543 Del
538,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
LEGO Animal Crossing - Blathers' museumssamling (77056)
599 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Lego Animal Crossing - Blathers' Museumssamling - 77056
649,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO ® Animal Crossing - Blather's Museumssamling 77056 - 543 Del koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO ® Animal Crossing - Blather's Museumssamling 77056 - 543 Del koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK469 kr508 krKøb
2Proshop DK469 kr508 krKøb
3Geekd524 kr524 krKøb
4Kids-world.dk538,95 kr538,95 krKøb
5Teknikproffset DK599 kr658 krKøb
6Gucca.dk649,95 kr649,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEGO ® Animal Crossing - Blather's Museumssamling 77056 - 543 Del

PriceData har fulgt prisen på LEGO ® Animal Crossing - Blather's Museumssamling 77056 - 543 Del i 70 dage. Laveste pris i perioden er 469 kr (registreret d. 3. maj 2026), højeste er 495 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 483 kr.

Den nuværende pris på 469 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for LEGO ® Animal Crossing - Blather's Museumssamling 77056 - 543 Del. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for LEGO ® Animal Crossing - Blather's Museumssamling 77056 - 543 Del de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026469 kr26 kr (5%)
5. maj 2026495 kr26 kr (6%)
3. maj 2026469 kr16 kr (3%)
29. apr. 2026485 kr10 kr (2%)
16. apr. 2026495 kr10 kr (2%)
25. mar. 2026485 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret