Gå til hovedindhold

LEGO 76451 Harry Potter Privet Drive: Aunt Marge's Visit - GEEKD.dk

LEGOByggelegetøjEAN: 5702017812892
Pris fra 499 krtil 719,95 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 220,95 kr (31% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LEGO 76451 Harry Potter Privet Drive: Aunt Marge's Visit - GEEKD.dk og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 499 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
LEGO Harry Potter Privet Drive: tante Marges besøg 76451
-41%499 kr
Før 846 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
LEGO Harry Potter Privet Drive: tante Marges besøg 76451 billede

Produktinformation

LEGO Harry Potter Privet Drive: tante Marges besøg 76451 - Alder 8+, dele 639 - Legetøj & hobby LEGO

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: Legetøj & hobby
Artikel nr.: 76451
EAN: 5702017812892
Varenr.: 1334853
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Harry Potter 76451 Ligustervænget: Tante Marges besøg
526 kr
Til butik
LEGO Harry Potter 76451 Ligustervænget: Tante Marges besøg billede

Produktinformation

Besøg et ikonisk sted i troldmandsverdenen: familien Dursleys hjem på Ligustervænget nr. 4! Se tv i stuen og snup et brev fra pejsen. Ryd Dudleys lager af slik på hans værelse. Tab nu ikke kagen i køkkenet! Riv tremmerne af vinduet i Harry Potters værelse, så han kan flygte. Kast en besværgelse på tante Marge for at puste hende op som en ballon, og se hende svæve væk! 5 LEGO® Harry Potter™ minifigurer samt figurer af Ripper og den oppustede tante Marge Huset har en havestue og kan åbnes for at give nem adgang og mulighed for leg Mange autentiske detaljer til at genskabe ikoniske Harry Potter™-øjeblikke Et magisk legetøj som fødselsdagsgave til Harry Potter™-fans fra 8 år Gør den kreative oplevelse ekstra sjov med LEGO® Builder appen 8+, 639 elements, 262mm x 382mm x 70,5mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO
Artikel nr.: 76451
EAN: 5702017812892
Varenr.: 3340320
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
LEGO Harry Potter TM - Privet Drive: Tante Marges besøg (76451)
658 kr
Til butik
LEGO Harry Potter TM - Privet Drive: Tante Marges besøg (76451) billede

Produktinformation

Træd ind i Harry Potters magiske verden med dette fortryllende LEGO® sæt, der er inspireret af den uforglemmelige scene fra, Harry Potter og fangen fra Azkaban™, . Dette dejlige byggesæt indfanger essensen af Privet Drive 4, hvor familien Dursley bor, og hvor tante Marges besøg tager en uventet drejning. Sættet er en detaljeret genskabelse af det ikoniske hus, komplet med en udestue og et design, der åbner op for at afsløre det indviklede interiør. Unge hekse og troldmænd vil elske at udforske husets mange hemmeligheder, herunder et aftageligt bord i køkken/spiseområdet, en skjult dør, der fører til Harrys gamle soveværelse under trappen, og aftagelige tremmer for Harrys soveværelsesvindue ovenpå til en dristig flugt. Dette sæt er perfekt til fans fra 8 år og er en magisk gave til fødselsdage, ferier eller andre særlige lejligheder. Det indeholder fem LEGO Harry Potter-minifigurer med elskede figurer, der er klar til at tage på nye eventyr. Sættet indeholder også en figur af hunden Ripper, som giver endnu flere legemuligheder. Højdepunktet i dette sæt er den oppustede tante Marge-figur, som giver fans mulighed for at genskabe det sjove øjeblik, hvor Harry ved et uheld kaster en trylleformular, der får hende til at svæve væk som en ballon. Denne finurlige detalje vil helt sikkert bringe latter og glæde til enhver legesession. Sættet indeholder også en sidebygning med det ikoniske "Privet Drive"-skilt og en lygtepæl, som sætter scenen for utallige fantasifulde historier. Uanset om du genoplever yndlingsøjeblikke fra filmen eller skaber nye magiske eventyr, giver dette LEGO sæt uendelige muligheder for kreativ leg. Bring Harry Potters magi til live med dette fængslende LEGO sæt, hvor hver eneste klods rummer et løfte om eventyr og fortryllelse. Det er ikke bare et stykke legetøj, det er en port til en verden af forundring og fantasi. Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Lego
Kategori: Lego
EAN: 5702017812892
Varenr.: D27589
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEGO 76451 Harry Potter Privet Drive: Aunt Marge's Visit - GEEKD.dk
663 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
LEGO Harry Potter Privet Drive - Tante Marges besøg (76451)
-8%669 kr
Før 729 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
LEGO Harry Potter Privet Drive - Tante Marges besøg (76451)
-8%689 kr
Før 749 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LEGO ® Harry Potter - Ligustervænget: Tante M... 76451 - 639 Dele
692,95 kr
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
76451 LEGO Harry Potter Ligustervænget: Tante Marges besøg
699,95 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Lego Harry Potter - Ligustervænget: Tante Marges Besøg - 76451
719,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO 76451 Harry Potter Privet Drive: Aunt Marge's Visit - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO 76451 Harry Potter Privet Drive: Aunt Marge's Visit - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Komplett DK499 kr499 krKøb
2Proshop DK526 kr565 krKøb
3Teknikproffset DK658 kr717 krKøb
4Geekd663 kr663 krKøb
5Boligcenter DK669 kr669 krKøb
6Vivas DK689 kr768 krKøb
7Kids-world.dk692,95 kr692,95 krKøb
8Legekæden699,95 kr699,95 krKøb
9Gucca.dk719,95 kr719,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEGO 76451 Harry Potter Privet Drive: Aunt Marge's Visit - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på LEGO 76451 Harry Potter Privet Drive: Aunt Marge's Visit - GEEKD.dk i 183 dage. Laveste pris i perioden er 499 kr (registreret d. 28. april 2026), højeste er 529 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 520 kr.

Den nuværende pris på 499 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 4 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for LEGO 76451 Harry Potter Privet Drive: Aunt Marge's Visit - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for LEGO 76451 Harry Potter Privet Drive: Aunt Marge's Visit - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. apr. 2026499 kr30 kr (6%)
20. jan. 2026529 kr20 kr (4%)
19. jan. 2026509 kr20 kr (4%)
2. jan. 2026529 kr9 kr (2%)
31. dec. 2025520 kr9 kr (2%)
8. dec. 2025529 kr9 kr (2%)
7. dec. 2025520 kr1 kr (0%)
6. dec. 2025519 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret