Gå til hovedindhold

LEGO ® DREAMZzz - Mateos Spraydåsevogn 71499 - 929 Dele

LEGOByggelegetøjEAN: 5702017818900
Pris fra 579 krtil 948 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 369 kr (39% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LEGO ® DREAMZzz - Mateos Spraydåsevogn 71499 - 929 Dele og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 579 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO DREAMZzz 71499 Mateos spraydåsevogn
579 kr
Til butik
LEGO DREAMZzz 71499 Mateos spraydåsevogn billede

Produktinformation

Kør ind i drømmeverdenen med det seje LEGO® DREAMZzz™ byggesæt Mateos spraydåsevogn! Ha' det sjovt med at bygge en lastbil, udbyg den med en kæmpe spraydåse eller en spraydåse-raketkaster, og udforsk spændende detaljer såsom et cockpit, der kan åbnes. Når den er bygget, kan du nyde sjov rolleleg med Mateo, Cooper, hr. Oz, One, D-Shock, en figur af Albert og modeller af 2 cyberhjerne-edderkopper. Vælg at bygge den med en kæmpe spraydåse eller en spraydåse-raketkaster Indeholder Mateo, Cooper, hr. Oz, One, D-Shock, Albert og 2 cyberhjerne-edderkopper En fantasy-gaveidé til drenge og piger og børn, der elsker lastbiler og kunst Historiebaseret byggevejledning giver børn mulighed for at fordybe sig i den actionfyldte handling Udforsk andre LEGO® DREAMZzz™ byggesæt (sælges separat) 9+, 929 elements, 282mm x 540mm x 78,5mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO
Artikel nr.: 71499
EAN: 5702017818900
Varenr.: 3340300
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEGO 71499 DREAMZz Mateo's Spray Can Truck - GEEKD.dk
723 kr
Til butik
LEGO 71499 DREAMZz Mateo's Spray Can Truck - GEEKD.dk billede

Produktinformation

LEGO Mateos Sprühdosen-Truck Sæt kreativiteten i gear med det seje LEGO ® DREAMZzz™ byggesæt Mateos spraydåsevogn (71499) til børn fra 9 år. Fantasy-legesættet er fyldt med farverige detaljer, så drenge og piger kan slippe deres indre kunstner fri, når...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: Byggeklodser
EAN: 5702017818900
Varenr.: 51623681261904
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LEGO ® DREAMZzz - Mateos Spraydåsevogn 71499 - 929 Dele
734,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
LEGO DREAMZzz - Mateos sprøjtemalingsbil (71499)
765 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Lego Dreamzzz - Mateos Spraydåsevogn - 71499
789,95 kr
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
71499 LEGO DREAMZzz Mateos spraydåsevogn
899,95 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
LEGO DREAMZzz Mateos spraymalingsbil 71499
948 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO ® DREAMZzz - Mateos Spraydåsevogn 71499 - 929 Dele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO ® DREAMZzz - Mateos Spraydåsevogn 71499 - 929 Dele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK579 kr618 krKøb
2Geekd723 kr723 krKøb
3Kids-world.dk734,95 kr734,95 krKøb
4Teknikproffset DK765 kr824 krKøb
5Gucca.dk789,95 kr789,95 krKøb
6Legekæden899,95 kr899,95 krKøb
7Komplett DK948 kr948 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEGO ® DREAMZzz - Mateos Spraydåsevogn 71499 - 929 Dele

PriceData har fulgt prisen på LEGO ® DREAMZzz - Mateos Spraydåsevogn 71499 - 929 Dele i 86 dage. Laveste pris i perioden er 579 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 589 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 584 kr.

Den nuværende pris på 579 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for LEGO ® DREAMZzz - Mateos Spraydåsevogn 71499 - 929 Dele. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for LEGO ® DREAMZzz - Mateos Spraydåsevogn 71499 - 929 Dele de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026579 kr10 kr (2%)
9. mar. 2026589 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret