Gå til hovedindhold

LEGO 60443 City F1 Pit Stop with Pit Crew and Ferrari Racer - GEEKD.dk

LEGOByggelegetøjEAN: 5702017812496
Pris fra 167 krtil 284 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 117 kr (41% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 166 kr 18. apr.

Sammenlign priser på LEGO 60443 City F1 Pit Stop with Pit Crew and Ferrari Racer - GEEKD.dk og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 167 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO City 60443 F1®-pitstop og pitcrew med Ferrari-bil
167 kr
Til butik
LEGO City 60443 F1®-pitstop og pitcrew med Ferrari-bil billede

Produktinformation

Kom i gear til action i høj fart i F1® Ferrari-pitstoppet! Saml dit pitcrew, og kald Ferrari-køreren ind til et lynhurtigt servicestop. Tjek motoren, og lav et turboladet dækskift til friske slick-dæk med dine wheelguns. Drøn så ud af pitten og tilbage i løbet for at køre en omgang, der slår alle rekorder! Gør dig klar til imponerende F1-pitstop-eventyr i LEGO® City! F1®-pitstopsæt med en Ferrari-legetøjsbil samt minifigurer af kører og 4 pitcrew-mekanikere Børn trykker på et håndtag på modellen af F1®-pitstoppet for at flytte pitcrewet i arbejdsposition Tilbehør til F1® LEGO® minifigurerne omfatter værktøj, friske slick-dæk og wheelguns Giv LEGO® bilsættet som en sjov julegave eller fødselsdagsgave til børn fra 6 år Find 3D-byggevejledning til miniaturelegetøjet med F1®-pitstop i LEGO® Builder appen 6+, 322 dele, 191mm x 354mm x 59mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO
Artikel nr.: 60443
EAN: 5702017812496
Varenr.: 3302879
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEGO 60443 City F1 Pit Stop with Pit Crew and Ferrari Racer - GEEKD.dk
209 kr
Til butik
LEGO 60443 City F1 Pit Stop with Pit Crew and Ferrari Racer - GEEKD.dk billede

Produktinformation

LEGO LEG TBD-CITY-ALICIA-60443 Bring spændingen fra racerbanen ind i børns leg med LEGO ® City lege- og byggesættet F1 ®-pitstop og pitcrew med Ferrari-bil (60443) til børn fra 6 år. Modelsættet indeholder alt, hvad børn har brug for til lynhurtige pitsto...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: Byggeklodser
EAN: 5702017812496
Varenr.: 51623743717712
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
LEGO LEGO City - F1® Pit Stop & Pit Crew med Ferrari-bil (60443)
229 kr
Til butik
LEGO LEGO City - F1® Pit Stop & Pit Crew med Ferrari-bil (60443) billede

Produktinformation

Sæt gang i de unges fantasi med sættet LEGO City F1® Pit Stop & Pit Crew med Ferrari-bil. Det er perfekt til børn fra 6 år og indeholder en Ferrari-racerbil, en kører og fire minifigurer fra pitcrewet. Oplev tempofyldte pitstop med slicks og hjulkanoner. Ideel gave til spirende racerfans!, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Lego
Kategori: Lego
EAN: 5702017812496
Varenr.: D28008
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
60443 LEGO City F1®-pitstop og pitcrew med Ferrari-bil
-7%249,95 kr
Før 269,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bog&idé
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
60443 LEGO City F1 ®-pitstop og pitcrew med Ferrari-bil
249,95 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Lego City - F1 Pitstop Og Pitcrew Med Ferrari-bil - 60443
259,95 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LEGO ® City - F1 ®-pitstop og Pitcrew m. Ferrari-bil 60443 - 322 D
269,95 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
LEGO City F1 depotstop & depotteam med Ferrari bil 60443
284 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO 60443 City F1 Pit Stop with Pit Crew and Ferrari Racer - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO 60443 City F1 Pit Stop with Pit Crew and Ferrari Racer - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK167 kr206 krKøb
2Geekd209 kr209 krKøb
3Teknikproffset DK229 kr288 krKøb
4Legekæden249,95 kr249,95 krKøb
5Bog&idé249,95 kr249,95 krKøb
6Gucca.dk259,95 kr259,95 krKøb
7Kids-world.dk269,95 kr269,95 krKøb
8Komplett DK284 kr284 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEGO 60443 City F1 Pit Stop with Pit Crew and Ferrari Racer - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på LEGO 60443 City F1 Pit Stop with Pit Crew and Ferrari Racer - GEEKD.dk i 177 dage. Laveste pris i perioden er 139 kr (registreret d. 24. februar 2026), højeste er 179 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 171 kr.

Den nuværende pris på 167 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for LEGO 60443 City F1 Pit Stop with Pit Crew and Ferrari Racer - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for LEGO 60443 City F1 Pit Stop with Pit Crew and Ferrari Racer - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026167 kr12 kr (7%)
15. maj 2026179 kr10 kr (6%)
6. maj 2026169 kr3 kr (2%)
18. apr. 2026166 kr4 kr (2%)
15. apr. 2026170 kr4 kr (2%)
5. apr. 2026174 kr1 kr (1%)
22. mar. 2026173 kr1 kr (1%)
19. mar. 2026174 kr4 kr (2%)
10. mar. 2026170 kr31 kr (22%)
24. feb. 2026139 kr40 kr (22%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret