Gå til hovedindhold

LEGO 60445 City F1 Transporter with RB20 & AMR24 F1 Racing Cars - GEEKD.dk

LEGOByggelegetøj1086 dele F1-sætBørn og unge F1-fansEAN: 5702017812519

LEGO City F1-lastbil med 2 racerbiler og minifigurer. 1086 dele byggesæt med transportanhænger og F1-simulator til unge racerfans fra 8 år. Læs mere

Pris fra 469 krtil 948 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 479 kr (51% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LEGO 60445 City F1 Transporter with RB20 & AMR24 F1 Racing Cars - GEEKD.dk og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 469 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO 60445 F1®-lastbil med RB20 og AMR24 F1®-biler
-21%469 kr
Før 595 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO City 60445 F1-lastbil med RB20 og AMR24 F1-biler
602 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEGO 60445 City F1 Transporter with RB20 & AMR24 F1 Racing Cars - GEEKD.dk
639 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LEGO ® City - F1 ®-lastbil m. F1 ®-biler 60445 - 1086 Dele
698,95 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
LEGO City F1 lastbil med RB20 & AMR24 racerbiler (60445)
-7%699 kr
Før 749 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
LEGO LEGO City - F1® Truck med RB20 & AMR24 F1® Cars (60445)
702 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
LEGO City F1 lastbil med RB20 & AMR24 racerbiler (60445)
-7%719 kr
Før 769 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Lego City - F1-lastbil Med Rb20 Og Amr24 F1-biler - 60445
799,95 kr
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
60445 LEGO City F1®-lastbil med RB20 og AMR24 F1®-biler
799,95 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
LEGO City F1 lastbil med RB20 og AMR24 F1-biler 60445
948 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO 60445 City F1 Transporter with RB20 & AMR24 F1 Racing Cars - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO 60445 City F1 Transporter with RB20 & AMR24 F1 Racing Cars - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK469 kr508 krKøb
2CS MEGASTORE DK602 kr641 krKøb
3Geekd639 kr639 krKøb
4Kids-world.dk698,95 kr698,95 krKøb
5Boligcenter DK699 kr699 krKøb
6Teknikproffset DK702 kr771 krKøb
7Vivas DK719 kr798 krKøb
8Gucca.dk799,95 kr799,95 krKøb
9Legekæden799,95 kr799,95 krKøb
10Komplett DK948 kr948 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

LEGO City F1-lastbil med RB20 og AMR24 F1-biler

LEGO

LEGO City F1-lastbil med 2 racerbiler og minifigurer. 1086 dele byggesæt med transportanhænger og F1-simulator til unge racerfans fra 8 år.

• lego f1
• formel 1 legetøj
• racerbil legetøj
• lego city
• transportlastbil
• lego 60445
• f1 byggesæt
• Børn og unge F1-fans
• 1086 dele F1-sæt

Beskrivelse

LEGO City F1-lastbil med RB20 og AMR24 F1-biler er det ultimative byggesæt for unge Formel 1-fans. Sættet indeholder en detaljeret transportlastbil med aftagelig lavprofil-anhænger, der har et F1-simulatorrum og dobbelt køretøjsrum med åbbare sidepaneler. Børn kan åbne bagklappen og skubbe læsseramperne ud for at køre de to autentiske F1-racerbiler (RB20 og AMR24) ombord. Med 1086 dele, minifigurer af 2 kørere og 3 crew-mekanikere samt en vinderpokal giver dette sæt timevis af kreativ leg. Lastbilen måler over 9 cm i højden, 44 cm i længden og 7 cm i bredden når den er samlet. Perfekt til børn fra 8 år som elsker racing og byggelegetøj.

Specifikationer

tema:Formel 1
serie:LEGO City
vægt:Ca. 2 kg
garanti:LEGO kvalitetsgaranti
antal_dele:1086 stk
dimensioner:44 x 9 x 7 cm (samlet)
køretøjer:3 stk (lastbil, 2 F1-biler)
minifigurer:5 stk (2 kørere, 3 mekanikere)
anbefalet_alder:8+ år
byggevejledning:Trykt + digital i LEGO Builder app
særlige_funktioner:Aftagelig anhænger, åbbare paneler, læsseramper

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Hvad er inkluderet i LEGO F1-sættet?

Sættet indeholder 1086 dele til at bygge en F1-transportlastbil med anhænger, 2 F1-racerbiler (RB20 og AMR24), 5 minifigurer (2 kørere og 3 mekanikere) samt en vinderpokal.

Hvilken alder er sættet egnet til?

LEGO City F1-sættet er anbefalet til børn fra 8 år og opefter. Det kræver et godt niveau af byggefærdigheder på grund af de 1086 dele.

Kan man få byggevejledning digitalt?

Ja, ud over den trykte byggevejledning kan du downloade LEGO Builder appen, hvor du kan zoome ind på modeller i 3D og holde styr på byggeprocessen.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEGO 60445 City F1 Transporter with RB20 & AMR24 F1 Racing Cars - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på LEGO 60445 City F1 Transporter with RB20 & AMR24 F1 Racing Cars - GEEKD.dk i 184 dage. Laveste pris i perioden er 469 kr (registreret d. 24. februar 2026), højeste er 595 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 574 kr.

Den nuværende pris på 469 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 19% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for LEGO 60445 City F1 Transporter with RB20 & AMR24 F1 Racing Cars - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for LEGO 60445 City F1 Transporter with RB20 & AMR24 F1 Racing Cars - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026469 kr126 kr (21%)
22. maj 2026595 kr1 kr (0%)
20. maj 2026594 kr1 kr (0%)
18. maj 2026595 kr10 kr (2%)
16. maj 2026585 kr6 kr (1%)
8. maj 2026579 kr16 kr (3%)
23. apr. 2026595 kr16 kr (3%)
17. apr. 2026579 kr16 kr (3%)
31. mar. 2026595 kr7 kr (1%)
27. mar. 2026588 kr7 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret