Gå til hovedindhold

LEGO 42644 Friends Heartlake City Ice Cream Truck - GEEKD.dk

LEGOByggelegetøjEAN: 5702017783734
Pris fra 119 krtil 179,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 60,95 kr (34% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LEGO 42644 Friends Heartlake City Ice Cream Truck - GEEKD.dk og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 119 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
LEGO Friends Heartlake Citys isbil 42644
119 kr
Til butik
LEGO Friends Heartlake Citys isbil 42644 billede

Produktinformation

LEGO Friends Heartlake Citys isbil 42644 - Alder 4+, dele 92 - Legetøj & hobby LEGO

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: Legetøj & hobby
Artikel nr.: 42644
EAN: 5702017783734
Varenr.: 1334975
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Friends 42644 Heartlake City isbil
121 kr
Til butik
LEGO Friends 42644 Heartlake City isbil billede

Produktinformation

Paisley betjener kunder ved isbilen! Kan du hjælpe hende med at lave de lækre snacks? Hendes veninde Elsa D forsøger at beslutte sig for, hvilken smag hun skal have. Der er jordbær, chokolade og vanilje, og de ser alle lækre ud! Paisley kommer iskuglerne i vaflerne. Elsa D betaler, og vennerne nyder livet med Paisleys kanin, Melody. senere kører Paisley isbilen til et nyt sted. Legetøj til børnehavebørn, som understøtter udvikling af sociale færdigheder gennem rolleleg Legesæt med køretøj, 2 minidukkefigurer og en kaninfigur Indeholder isvafler og iskugler med jordbær, vanilje og chokolade Gaveidé til børn fra 4 år, som elsker rolleleg Udforsk flere LEGO® sæt (sælges separat) og LEGO Friends tv-serien online 4+, 92 elements, 191mm x 262mm x 46mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO
Artikel nr.: 42644
EAN: 5702017783734
Varenr.: 3302906
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
LEGO LEGO Friends - Heartlake City Ice Cream Van (42644)
133 kr
Til butik
LEGO LEGO Friends - Heartlake City Ice Cream Van (42644) billede

Produktinformation

Glæd unge byggere med LEGO Heartlake City Ice Cream Van! Sættet er perfekt til børn fra 4 år og indeholder en isvogn, der kan bygges, 2 minidukker, en kaninfigur og sjovt tilbehør til legemad. Opmuntr til kreativitet, når børnene serverer lækkerier med chokolade, jordbær og vanilje. Indeholder quick-start-elementer, der gør det nemt at bygge. Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Lego
Kategori: Lego
EAN: 5702017783734
Varenr.: D12293
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEGO 42644 Friends Heartlake City Ice Cream Truck - GEEKD.dk
159 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LEGO ® Friends - Heartlake City Isbil 42644 - 92 Dele
179,95 kr
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
42644 LEGO Friends Heartlake City isbil
179,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO 42644 Friends Heartlake City Ice Cream Truck - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO 42644 Friends Heartlake City Ice Cream Truck - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Komplett DK119 kr119 krKøb
2Proshop DK121 kr160 krKøb
3Teknikproffset DK133 kr192 krKøb
4Geekd159 kr159 krKøb
5Kids-world.dk179,95 kr179,95 krKøb
6Legekæden179,95 kr179,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEGO 42644 Friends Heartlake City Ice Cream Truck - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på LEGO 42644 Friends Heartlake City Ice Cream Truck - GEEKD.dk i 180 dage. Laveste pris i perioden er 119 kr (registreret d. 8. december 2025), højeste er 125 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 122 kr.

Den nuværende pris på 119 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for LEGO 42644 Friends Heartlake City Ice Cream Truck - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for LEGO 42644 Friends Heartlake City Ice Cream Truck - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026119 kr6 kr (5%)
7. feb. 2026125 kr6 kr (5%)
6. feb. 2026119 kr6 kr (5%)
12. dec. 2025125 kr6 kr (5%)
8. dec. 2025119 kr6 kr (5%)
6. dec. 2025125 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret