Gå til hovedindhold

LEGO - LEGO Friends - Heartlake City Sweet Shop (42649) - GEEKD.dk

LEGOByggelegetøjEAN: 5702017815183
Pris fra 167 krtil 299,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 132,95 kr (44% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LEGO - LEGO Friends - Heartlake City Sweet Shop (42649) - GEEKD.dk og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 167 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Friends 42649 Heartlake City slikbutik
167 kr
Til butik
LEGO Friends 42649 Heartlake City slikbutik billede

Produktinformation

Forsød tilværelsen med et besøg i slikbutikken! Leo tager sin lillesøster, Alba, med, så hun kan vælge sit eget slik. Killingen Pluto kommer også med. De møder butiksejeren, Gigi, som viser dem alle de søde sager i butikken. Brug skeen til at vælge bland-selv-slik. Eller prøv kæmpeslikkepinden, og se, hvor slikket bliver lavet. Husk at vinke til de søde maskotter af en chokoladebar og et bolsje! Styrk børns udvikling af sociale færdigheder gennem rolleleg Indeholder 2 minidukker, en mikrodukke, en kattefigur og sjovt tilbehør Detaljerne i slikbutikken omfatter et udvalg af bland-selv-slik og en tyggegummimaskine En fødselsdagsgaveidé til børn, der kan lide kreativ leg Udforsk flere LEGO® sæt (sælges separat) og LEGO Friends tv-serien online 6+, 376 elements, 222mm x 262mm x 62mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO
Artikel nr.: 42649
EAN: 5702017815183
Varenr.: 3302903
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
LEGO Friends Heartlake Citys slikbutik 42649
179 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
LEGO LEGO Friends - Heartlake City Sweet Shop (42649)
199 kr
Til butik
LEGO LEGO Friends - Heartlake City Sweet Shop (42649) billede

Produktinformation

Gå på opdagelse i LEGO Friends Heartlake City Sweet Shop, et skønt byggesæt til børn fra 6 år. Det er fyldt med sjove detaljer og indeholder 2 minidukker, en mikrodukke og en kattefigur. Funktioner som en tyggegummimaskine og et område til fremstilling af slik fremmer kreativ leg og understøtter udviklingen af sociale færdigheder. Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Lego
Kategori: Lego
EAN: 5702017815183
Varenr.: D12283
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEGO - LEGO Friends - Heartlake City Sweet Shop (42649) - GEEKD.dk
215 kr
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
42649 LEGO Friends Heartlake City slikbutik
269,95 kr
Til butik
Gå til Legebyen DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
LEGO - Friends - Heartlake slikbutik - 376 dele
299,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO - LEGO Friends - Heartlake City Sweet Shop (42649) - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO - LEGO Friends - Heartlake City Sweet Shop (42649) - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK167 kr206 krKøb
2Komplett DK179 kr179 krKøb
3Teknikproffset DK199 kr258 krKøb
4Geekd215 kr215 krKøb
5Legekæden269,95 kr269,95 krKøb
6Legebyen DK299,95 kr338,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEGO - LEGO Friends - Heartlake City Sweet Shop (42649) - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på LEGO - LEGO Friends - Heartlake City Sweet Shop (42649) - GEEKD.dk i 182 dage. Laveste pris i perioden er 167 kr (registreret d. 25. januar 2026), højeste er 195 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 184 kr.

Den nuværende pris på 167 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for LEGO - LEGO Friends - Heartlake City Sweet Shop (42649) - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for LEGO - LEGO Friends - Heartlake City Sweet Shop (42649) - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026167 kr12 kr (7%)
26. apr. 2026179 kr16 kr (8%)
2. mar. 2026195 kr16 kr (9%)
21. feb. 2026179 kr16 kr (8%)
20. feb. 2026195 kr16 kr (9%)
3. feb. 2026179 kr7 kr (4%)
2. feb. 2026186 kr19 kr (11%)
25. jan. 2026167 kr4 kr (2%)
23. jan. 2026171 kr8 kr (4%)
22. jan. 2026179 kr8 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret