Gå til hovedindhold

Osram LEDVANCE LED Dulux S, 6w/830 - Varm hvid, (630 lumen), G23 - 2 pin, kompaktrør (=11w) EM+230v

OsramElpærerEAN: 4058075558069
Pris fra 60,66 krtil 89 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 28,34 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 44 kr 24. mar.

Sammenlign priser på LEDVANCE LED Dulux S, 6w/830 - Varm hvid, (630 lumen), G23 - 2 pin, kompaktrør (=11w) EM+230v og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 60.66 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
DULUX LED S 11 EM 6W 630LM 830 G23
60,66 kr
Til butik
DULUX LED S 11 EM 6W 630LM 830 G23 billede

Produktinformation

DULUX kompaktrørserstatninger fra LEDVANCE. Fordelen ved serien er, at alle typer kan forsynes på både den eksisterende forkobling samt med 230V direkte. Levetiden øges væsentligt med 30.000 timers levetid i forhold til det gamle kompaktrør. Alle variante...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: OSRAM
Kategori: LED
EAN: 4058075558069
Varenr.: 15848819261775
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
DULUX LED S 11 EM 6W 630LM 830 G23
60,66 kr
Til butik
DULUX LED S 11 EM 6W 630LM 830 G23 billede

Produktinformation

DULUX LED S 11 EM er et energieffektivt kompakt LED-lysrør med en effekt på 6 watt og en lysstyrke på 630 lumen. Med en farvetemperatur på 3000 Kelvin (varm hvid) leverer det et behageligt og blødt lys, der egner sig til stemningsfuld belysning i både pri...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: LED
EAN: 4058075558069
Varenr.: 15110069453126
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Dulux led s 11 em 6w 630lm 830 g23
68,75 kr
Til butik
Dulux led s 11 em 6w 630lm 830 g23 billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Osram
Kategori: led lyskilder
Farve: hvid
EAN: 4058075558069
Varenr.: 0810001221
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
LEDVANCE LED Dulux S, 6w/830 - Varm hvid, (630 lumen), G23 - 2 pin, kompaktrør (=11w) EM+230v
75 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Osram LED pære DULUX S 6W/830 (11W) EM+230V G23
89 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEDVANCE LED Dulux S, 6w/830 - Varm hvid, (630 lumen), G23 - 2 pin, kompaktrør (=11w) EM+230v koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEDVANCE LED Dulux S, 6w/830 - Varm hvid, (630 lumen), G23 - 2 pin, kompaktrør (=11w) EM+230v koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN60,66 kr60,66 krKøb
2EL-NETSALG60,66 kr60,66 krKøb
3MaintainIt68,75 kr68,75 krKøb
4Elvvs.dk75 kr75 krKøb
5Proshop DK89 kr128 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEDVANCE LED Dulux S, 6w/830 - Varm hvid, (630 lumen), G23 - 2 pin, kompaktrør (=11w) EM+230v

PriceData har fulgt prisen på LEDVANCE LED Dulux S, 6w/830 - Varm hvid, (630 lumen), G23 - 2 pin, kompaktrør (=11w) EM+230v i 180 dage. Laveste pris i perioden er 44 kr (registreret d. 6. marts 2026), højeste er 60,66 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 46 kr.

Den nuværende pris på 60,66 kr er 32% over normalprisen. Prisen er steget 28% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for LEDVANCE LED Dulux S, 6w/830 - Varm hvid, (630 lumen), G23 - 2 pin, kompaktrør (=11w) EM+230v. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for LEDVANCE LED Dulux S, 6w/830 - Varm hvid, (630 lumen), G23 - 2 pin, kompaktrør (=11w) EM+230v de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202660,66 kr13,16 kr (28%)
8. maj 202647,5 kr2,5 kr (6%)
6. maj 202645 kr2,5 kr (5%)
5. maj 202647,5 kr2,5 kr (6%)
24. apr. 202645 kr2,5 kr (5%)
23. apr. 202647,5 kr2,5 kr (6%)
8. apr. 202645 kr1 kr (2%)
24. mar. 202644 kr
23. mar. 202644,68 kr
20. mar. 202644 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret