Gå til hovedindhold

Ledvance CFL Square 2D kompaktrør, GR8, 7W med 3500K

LedvanceElpærerEAN: 4058075822559
Pris fra 70 krtil 101 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 31 kr (31% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Ledvance CFL Square 2D kompaktrør, GR8, 7W med 3500K og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 70 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Ledvance Dulux GR8 LED kompaktrør, 7W, 3500K
-10%70 kr
Før 78 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ledvance Dulux GR8 LED kompaktrør, 7W, 3500K billede

Produktinformation

Kompaktrør fra Ledvance med 2 pins Kvadratisk kompaktrør med 2-stiftsokkel til konventionel forkobling (CCG) Rørets form giver en ensartet lysfordeling, og med dens lave profil passer den ind i de fleste 2-pin armaturer med GR8 sokkel.

Produktspecifikationer

Mærke: Ledvance
Kategori: Pærer
Farve: white
Størrelse: diameter: 134 mm; length: 137.1 mm
EAN: 4058075822559
Varenr.: 5657058840
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Ledvance DULUX LED Square GR8 800lm 7W/835 EM+230V
78 kr
Til butik
Ledvance DULUX LED Square GR8 800lm 7W/835 EM+230V billede

Produktinformation

LED-erstatning til CFLni med 2-stiftet GR8 sokkel til mekanisk forkobling (CCG) og 230V AC drift. Produktegenskaber: LED-erstatning for konventionelle kompaktrør til brug i armaturer med mekanisk forkobling (CCG) eller til 230V. Levetid: op til 30.000 tim...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: 2D Fatning
EAN: 4058075822559
Varenr.: 15845427642703
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Ledvance DULUX LED Square GR8 800lm 7W/835 EM+230V
78 kr
Til butik
Ledvance DULUX LED Square GR8 800lm 7W/835 EM+230V billede

Produktinformation

Ledvance DULUX LED Square GR8 er en energieffektiv LED-erstatning for traditionelle kompaktlysrør med 2-pindet GR8 sokkel. Med et lavt effektforbrug på 7 watt leverer pæren en lysstyrke svarende til en 16 watts konventionel lyskilde, hvilket sikrer betyde...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: 2D Fatning
EAN: 4058075822559
Varenr.: 15110092652870
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ledvance CFL Square 2D kompaktrør, GR8, 7W med 3500K
86 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ledvance Dulux GR8 LED kompaktrør, 7W, 3500K
88 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ledvance Dulux GR8 LED kompaktrør, 7W, 3500K
89 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Osram LED pære Dulux Square 7W/835 (16W) GR8
101 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ledvance CFL Square 2D kompaktrør, GR8, 7W med 3500K koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ledvance CFL Square 2D kompaktrør, GR8, 7W med 3500K koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl70 kr70 krKøb
2EL-GROSSISTEN78 kr78 krKøb
3EL-NETSALG78 kr78 krKøb
4LavprisVærktøj86 kr86 krKøb
5Greenline88 kr88 krKøb
6BilligVVS DK89 kr89 krKøb
7Proshop DK101 kr140 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ledvance CFL Square 2D kompaktrør, GR8, 7W med 3500K

PriceData har fulgt prisen på Ledvance CFL Square 2D kompaktrør, GR8, 7W med 3500K i 181 dage. Laveste pris i perioden er 70 kr (registreret d. 3. maj 2026), højeste er 79 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 76 kr.

Den nuværende pris på 70 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Ledvance CFL Square 2D kompaktrør, GR8, 7W med 3500K. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Ledvance CFL Square 2D kompaktrør, GR8, 7W med 3500K de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202670 kr8 kr (10%)
30. maj 202678 kr8 kr (11%)
12. maj 202670 kr8 kr (10%)
11. maj 202678 kr8 kr (11%)
3. maj 202670 kr8 kr (10%)
4. mar. 202678 kr1 kr (1%)
3. mar. 202679 kr8 kr (11%)
2. mar. 202671 kr7 kr (9%)
1. mar. 202678 kr7 kr (10%)
7. feb. 202671 kr7 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret