Gå til hovedindhold

Brennenstuhl LED Spotlight JARO 7060 / LED projektør 50W til udendørs brug (LED udendørs lys til vægmontering, med 5800lm, lavet af aluminium

BrennenstuhlBelysningEAN: 4007123684885
Pris fra 207 krtil 549 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 342 kr (62% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LED Spotlight JARO 7060 / LED projektør 50W til udendørs brug (LED udendørs lys til vægmontering, med 5800lm, lavet af aluminium og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 207 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Brennenstuhl LED Strahler JARO 7060
207 kr
Til butik
Brennenstuhl LED Strahler JARO 7060 billede

Produktspecifikationer

Mærke: brennenstuhl
Artikel nr.: 1171250541
EAN: 4007123684885
Varenr.: 1001755712
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Brennenstuhl projektør LED, sort, 6500K, 50W
207 kr
Til butik
Brennenstuhl projektør LED, sort, 6500K, 50W billede

Produktinformation

Udendørs LED-projektør med kraftigt, koldt hvidt lys Med denne kompakte LED-projektør fra Brennenstuhl får du pålidelig belysning til alle udendørsarealer, hvor tryghed og overblik er vigtigt i hverdagen. Projektøren er designet til at levere et klart, ko...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Brennenstuhl
Kategori: Udstyr
Farve: black
Størrelse: 22.5 cm x 16.5 cm x 6 cm
EAN: 4007123684885
Varenr.: 6240000152
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Brennenstuhl projektør LED, sort, 6500K, 50W
345 kr
Til butik
Brennenstuhl projektør LED, sort, 6500K, 50W billede

Produktinformation

Robust LED projektør til udendørs brug 50W, sort Står du og mangler en stærk udendørs projektør, der kan holde til lidt af hvert? Denne LED projektør i sort aluminiumshus er et solidt valg til både byggepladsen, garagen eller haven. Med 50W LED og en lys...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Brennenstuhl
Kategori: Arbejdslamper
Farve: black
Størrelse: 22.5 cm x 16.5 cm x 6 cm
EAN: 4007123684885
Varenr.: 6240000152
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
LED projektør 50 W - 6.500 K, 5.800 lm, IP65
-14%359 kr
Før 419 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Brennenstuhl projektør LED, sort, 6500K, 50W
369 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Brennenstuhl projektør LED, sort, 6500K, 50W
369 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brennenstuhl projektør LED, sort, 6500K, 50W
369 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
LED projektør 50 W - 6.500 K, 5.800 lm, IP65
-14%379 kr
Før 439 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LED Spotlight JARO 7060 / LED projektør 50W til udendørs brug (LED udendørs lys til vægmontering, med 5800lm, lavet af aluminium
-13%549 kr
Før 629 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LED Spotlight JARO 7060 / LED projektør 50W til udendørs brug (LED udendørs lys til vægmontering, med 5800lm, lavet af aluminium koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LED Spotlight JARO 7060 / LED projektør 50W til udendørs brug (LED udendørs lys til vægmontering, med 5800lm, lavet af aluminium koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK207 kr207 krKøb
2BilligVVS DK207 kr207 krKøb
3LavprisEl345 kr345 krKøb
4Boligcenter DK359 kr359 krKøb
5Greenline369 kr369 krKøb
6CompletVVS369 kr369 krKøb
7LavprisVVS369 kr369 krKøb
8Vivas DK379 kr458 krKøb
9Estore DK549 kr549 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LED Spotlight JARO 7060 / LED projektør 50W til udendørs brug (LED udendørs lys til vægmontering, med 5800lm, lavet af aluminium

PriceData har fulgt prisen på LED Spotlight JARO 7060 / LED projektør 50W til udendørs brug (LED udendørs lys til vægmontering, med 5800lm, lavet af aluminium i 177 dage. Laveste pris i perioden er 199 kr (registreret d. 12. februar 2026), højeste er 699 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 474 kr.

Den nuværende pris på 207 kr er 56% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 28% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for LED Spotlight JARO 7060 / LED projektør 50W til udendørs brug (LED udendørs lys til vægmontering, med 5800lm, lavet af aluminium. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for LED Spotlight JARO 7060 / LED projektør 50W til udendørs brug (LED udendørs lys til vægmontering, med 5800lm, lavet af aluminium de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 2026207 kr82 kr (28%)
16. maj 2026289 kr82 kr (40%)
26. mar. 2026207 kr8 kr (4%)
12. feb. 2026199 kr460 kr (70%)
4. feb. 2026659 kr270 kr (69%)
2. feb. 2026389 kr270 kr (41%)
1. feb. 2026659 kr270 kr (69%)
31. jan. 2026389 kr270 kr (41%)
29. jan. 2026659 kr270 kr (69%)
28. jan. 2026389 kr270 kr (41%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret