Gå til hovedindhold

Brennenstuhl LED Spotlight JARO 1060 / LED Light 10W til udendørs brug (LED udendørs projektør til vægmontering, 1150lm, lavet af aluminium a

BrennenstuhlBelysningEAN: 4007123684854
Pris fra 69 krtil 169 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 100 kr (59% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LED Spotlight JARO 1060 / LED Light 10W til udendørs brug (LED udendørs projektør til vægmontering, 1150lm, lavet af aluminium a og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 69 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Brennenstuhl projektør LED, sort, 6500K, 10W
69 kr
Til butik
Brennenstuhl projektør LED, sort, 6500K, 10W billede

Produktinformation

Udendørs LED-projektør med kraftigt, koldt hvidt lys Med denne kompakte LED-projektør fra Brennenstuhl får du pålidelig belysning til alle udendørsarealer, hvor tryghed og overblik er vigtigt i hverdagen. Projektøren er designet til at levere et klart, ko...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Brennenstuhl
Kategori: Udstyr
Farve: black
Størrelse: 11.5x8.5x5 cm
EAN: 4007123684854
Varenr.: 6240000123
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Brennenstuhl LED Strahler JARO 1060
88 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Brennenstuhl projektør LED, sort, 6500K, 10W
119 kr
Til butik
Brennenstuhl projektør LED, sort, 6500K, 10W billede

Produktinformation

Udendørs LED-projektør med kraftfuldt hvidt lys til dit uderum Står du med et område, der fortjener tryg og effektiv belysning, er denne kompakte LED-projektør fra Brennenstuhl et sikkert valg. Med et robust sort metalhus og moderne LED-teknologi får du e...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Brennenstuhl
Kategori: Udstyr
Farve: black
Størrelse: 11.5x8.5x5 cm
EAN: 4007123684854
Varenr.: 6240000123
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brennenstuhl projektør LED, sort, 6500K, 10W
119 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Brennenstuhl projektør LED, sort, 6500K, 10W
129 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LED Spotlight JARO 1060 / LED Light 10W til udendørs brug (LED udendørs projektør til vægmontering, 1150lm, lavet af aluminium a
-15%169 kr
Før 199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LED Spotlight JARO 1060 / LED Light 10W til udendørs brug (LED udendørs projektør til vægmontering, 1150lm, lavet af aluminium a koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LED Spotlight JARO 1060 / LED Light 10W til udendørs brug (LED udendørs projektør til vægmontering, 1150lm, lavet af aluminium a koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1BilligVVS DK69 kr69 krKøb
2CompuMail DK88 kr88 krKøb
3CompletVVS119 kr119 krKøb
4LavprisVVS119 kr119 krKøb
5Greenline129 kr129 krKøb
6Estore DK169 kr169 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LED Spotlight JARO 1060 / LED Light 10W til udendørs brug (LED udendørs projektør til vægmontering, 1150lm, lavet af aluminium a

PriceData har fulgt prisen på LED Spotlight JARO 1060 / LED Light 10W til udendørs brug (LED udendørs projektør til vægmontering, 1150lm, lavet af aluminium a i 176 dage. Laveste pris i perioden er 69 kr (registreret d. 12. februar 2026), højeste er 229 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 191 kr.

Den nuværende pris på 69 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 36% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for LED Spotlight JARO 1060 / LED Light 10W til udendørs brug (LED udendørs projektør til vægmontering, 1150lm, lavet af aluminium a. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for LED Spotlight JARO 1060 / LED Light 10W til udendørs brug (LED udendørs projektør til vægmontering, 1150lm, lavet af aluminium a de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 202669 kr38 kr (36%)
16. maj 2026107 kr38 kr (55%)
12. feb. 202669 kr150 kr (68%)
11. feb. 2026219 kr18 kr (9%)
27. jan. 2026201 kr11 kr (5%)
25. jan. 2026212 kr17 kr (7%)
24. jan. 2026229 kr17 kr (8%)
19. jan. 2026212 kr17 kr (7%)
16. jan. 2026229 kr17 kr (8%)
15. jan. 2026212 kr17 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret