Gå til hovedindhold

Hübsch LED Pære E27/2Watt (Klar glas) til Balance gulvlampe

HübschElpærerEAN: 5712772060476
Pris fra 191 krtil 314 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 123 kr (39% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 135 kr 19. maj

Sammenlign priser på LED Pære E27/2Watt (Klar glas) til Balance gulvlampe og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 191 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Hübsch E27 globepære, 4,5W
191 kr
Til butik
Hübsch E27 globepære, 4,5W billede

Produktinformation

Hübsch LED pære i klart glas Gennemskinnende glas omkring lyskilden gør denne pære ideel til at skabe en hyggelig atmosfære i dit hjem. LED-pæren udsender et behageligt lys, der bringer varme og lys til dit hjem. Med sit elegante design smelter pæren harm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hübsch
Kategori: LED pærer
Farve: Klar
EAN: 5712772060476
Varenr.: 6657100878
Gå til Lamper.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LED Pære E27/2Watt (Klar glas) til Balance gulvlampe
-31%192 kr
Før 279 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til ByHornsleth.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
LED - Glødepære - LED
197 kr
Til butik
LED - Glødepære - LED billede

Produktinformation

Varm LED Pære perfekt til alle dine lyskilder. Størrelse: E27/40W Vi leverer pære fragtfrit til nærmeste GLS Shop. Såfremt pæren er på lager er leveringstiden 3-4 hverdage. Ved en længere leveringstid, vil dette blive meddelt fra vores kundeservice. F...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Lyskilder
Farve: Grå
EAN: 5712772060476
Varenr.: 2017742
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Hübsch LED pære Ø130 2W E27 KLAR
236,83 kr
Til butik
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Hübsch LED-pære E27 2W Ø13cm Klar
314 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LED Pære E27/2Watt (Klar glas) til Balance gulvlampe koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LED Pære E27/2Watt (Klar glas) til Balance gulvlampe koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LampeGuru.dk191 kr191 krKøb
2Lamper.dk192 kr192 krKøb
3ByHornsleth.dk197 kr197 krKøb
4EL-GROSSISTEN236,83 kr236,83 krKøb
5KitchenTime DK314 kr363 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LED Pære E27/2Watt (Klar glas) til Balance gulvlampe

PriceData har fulgt prisen på LED Pære E27/2Watt (Klar glas) til Balance gulvlampe i 179 dage. Laveste pris i perioden er 135 kr (registreret d. 19. maj 2026), højeste er 197 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 169 kr.

Den nuværende pris på 191 kr er 13% over normalprisen. Prisen er steget 33% den seneste måned. Der er registreret 62 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 71 prisændringer for LED Pære E27/2Watt (Klar glas) til Balance gulvlampe. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 71 prisændringer for LED Pære E27/2Watt (Klar glas) til Balance gulvlampe de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026191 kr1 kr (1%)
29. maj 2026192 kr1 kr (1%)
28. maj 2026193 kr1 kr (1%)
26. maj 2026194 kr1 kr (1%)
25. maj 2026195 kr1 kr (1%)
24. maj 2026196 kr1 kr (1%)
20. maj 2026197 kr62 kr (46%)
19. maj 2026135 kr1 kr (1%)
17. maj 2026136 kr1 kr (1%)
15. maj 2026137 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret