Gå til hovedindhold

LC Power Integrator Pro Series LC6850G-SI V3.1 - power supply - 850 Watt Strømforsyning - 850 Watt - 135 mm - ATX - 80 Plus Gold certified

LC PowerEAN: 4262443280722
Pris fra 688 krtil 714 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 26 kr (4% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 579 kr 7. maj

Sammenlign priser på LC Power Integrator Pro Series LC6850G-SI V3.1 - power supply - 850 Watt Strømforsyning - 850 Watt - 135 mm - ATX - 80 Plus Gold certified og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 688 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LC Power Integrator Pro Series LC6850G-SI V3.1 Strømforsyning 850Watt
688 kr
Til butik
LC Power Integrator Pro Series LC6850G-SI V3.1 Strømforsyning 850Watt billede

Produktinformation

LC Power Integrator Pro Series LC6850G-SI V3.1 - Strømforsyning (intern) - ATX12V 3.1 - 80 PLUS Gold - AC 100-240 V - 850 watt - aktiv PFC - sort

Produktspecifikationer

Mærke: LC Power
Artikel nr.: LC6850G-SI V3.1
EAN: 4262443280722
Varenr.: 1002913141
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LC Power Integrator Pro Series LC6850G-SI V3.1 - power supply - 850 Watt Strømforsyning - 850 Watt - 135 mm - ATX - 80 Plus Gold certified
714 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LC Power Integrator Pro Series LC6850G-SI V3.1 - power supply - 850 Watt Strømforsyning - 850 Watt - 135 mm - ATX - 80 Plus Gold certified koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LC Power Integrator Pro Series LC6850G-SI V3.1 - power supply - 850 Watt Strømforsyning - 850 Watt - 135 mm - ATX - 80 Plus Gold certified koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK688 kr688 krKøb
2Proshop DK714 kr753 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LC Power Integrator Pro Series LC6850G-SI V3.1 - power supply - 850 Watt Strømforsyning - 850 Watt - 135 mm - ATX - 80 Plus Gold certified

PriceData har fulgt prisen på LC Power Integrator Pro Series LC6850G-SI V3.1 - power supply - 850 Watt Strømforsyning - 850 Watt - 135 mm - ATX - 80 Plus Gold certified i 172 dage. Laveste pris i perioden er 579 kr (registreret d. 7. maj 2026), højeste er 893 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 760 kr.

Den nuværende pris på 688 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 19% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for LC Power Integrator Pro Series LC6850G-SI V3.1 - power supply - 850 Watt Strømforsyning - 850 Watt - 135 mm - ATX - 80 Plus Gold certified. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for LC Power Integrator Pro Series LC6850G-SI V3.1 - power supply - 850 Watt Strømforsyning - 850 Watt - 135 mm - ATX - 80 Plus Gold certified de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026688 kr7 kr (1%)
30. maj 2026681 kr7 kr (1%)
29. maj 2026688 kr7 kr (1%)
28. maj 2026681 kr7 kr (1%)
27. maj 2026688 kr7 kr (1%)
25. maj 2026681 kr7 kr (1%)
24. maj 2026688 kr14 kr (2%)
23. maj 2026702 kr104 kr (17%)
20. maj 2026598 kr19 kr (3%)
7. maj 2026579 kr123 kr (18%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret