Gå til hovedindhold

LAURITZ KNUDSEN Universaldåse 1,5 - 2,5 mm² dæksel for gummikabel lysegrå

Lauritz KnudsenEludstyrEAN: 5703302062893
Pris fra 66 krtil 109 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 43 kr (39% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LAURITZ KNUDSEN Universaldåse 1,5 - 2,5 mm² dæksel for gummikabel lysegrå og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 66 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LAURITZ KNUDSEN Universaldåse 1,5 - 2,5 mm² dæksel for gummikabel lysegrå
66 kr
Til butik
LAURITZ KNUDSEN Universaldåse 1,5 - 2,5 mm² dæksel for gummikabel lysegrå billede

Produktspecifikationer

Kategori: Samledåser og samlemuffer
Farve: 1
Artikel nr.: 185A5607
EAN: 5703302062893
Varenr.: 1762821
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK Dæksel for gummikabel for Universaldåse 1,5 - 2,5 m², lysegrå
66 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Universaldåse 1,5 - 2,5 mm² dæksel for gummikabel
69,58 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Universaldåse 1,5 - 2,5 mm² dæksel for gummikabel
69,58 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Universaldåse Dæksel F/Gummikab
72,47 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Lk Dæksel Gk F/universaldåse Lysegrå
74 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Universaldåse dæksel f/gummikab
75 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Dksel
76 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK kabelafgang for marinedåse
76 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Dæksel til Universaldåse, Lysegrå
109 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK dæksel til universaldåse, Lysegrå
109 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN Universaldåse 1,5 - 2,5 mm² dæksel for gummikabel lysegrå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN Universaldåse 1,5 - 2,5 mm² dæksel for gummikabel lysegrå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK66 kr105 krKøb
2Proshop DK66 kr105 krKøb
3EL-GROSSISTEN69,58 kr69,58 krKøb
4EL-NETSALG69,58 kr69,58 krKøb
5Billigelogvvs.dk72,47 kr72,47 krKøb
6Elvvs.dk74 kr74 krKøb
7MaintainIt75 kr75 krKøb
8WATTOO.DK76 kr76 krKøb
9Greenline76 kr76 krKøb
10BilligVVS DK109 kr109 krKøb
11LavprisVVS109 kr109 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LAURITZ KNUDSEN Universaldåse 1,5 - 2,5 mm² dæksel for gummikabel lysegrå

PriceData har fulgt prisen på LAURITZ KNUDSEN Universaldåse 1,5 - 2,5 mm² dæksel for gummikabel lysegrå i 179 dage. Laveste pris i perioden er 62 kr (registreret d. 22. december 2025), højeste er 69,58 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 67 kr.

Den nuværende pris på 66 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 8 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN Universaldåse 1,5 - 2,5 mm² dæksel for gummikabel lysegrå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN Universaldåse 1,5 - 2,5 mm² dæksel for gummikabel lysegrå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. apr. 202666 kr1 kr (2%)
28. feb. 202665 kr4 kr (6%)
31. jan. 202669 kr3,45 kr (5%)
26. jan. 202665,55 kr3,45 kr (5%)
17. jan. 202669 kr
16. jan. 202669,44 kr
15. jan. 202669,58 kr
12. jan. 202669,44 kr
11. jan. 202669,58 kr
10. jan. 202669,44 kr6,44 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret