Gå til hovedindhold

JA-US IP55 membrandåse - 35x49x82 mm, IP55, PP, RAL 9016 Hvid

Ja-usEludstyrEAN: 5703770004043
Pris fra 42 krtil 75 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 33 kr (44% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 40 kr 12. maj

Sammenlign priser på JA-US IP55 membrandåse - 35x49x82 mm, IP55, PP, RAL 9016 Hvid og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 42 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Ja-us universaldse, hvid, IP55
42 kr
Til butik
Ja-us universaldse, hvid, IP55 billede

Produktspecifikationer

Mærke: vrige
Kategori: WATTOO.DK Mrker vrige
EAN: 5703770004043
Varenr.: 9021000404
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
JA-US JA US universaldåse IP55 type 90-55 hvid
45 kr
Til butik
JA-US JA US universaldåse IP55 type 90-55 hvid billede

Produktinformation

JA US universaldåse IP55 type 90-55 hvid Produkt beskrivelse: JA-US stænktæt IP-55 hvid Universaldåse type 90-55.Indeholder: 4-polet klemrække. Markering og lås for klemrække.Gummiprop klasse 2 dobbelt isoleret. Aflastning for tynd og tyk ledning. 4 stk. skruer. Tekniske specifikationer: Kapslingsklasse (IP): 55...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: JA-US
Kategori: Forgreningsmateriel
Artikel nr.: 5703770004043
EAN: 5703770004043
Varenr.: 2746245
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
JA-US IP55 membrandåse - 35x49x82 mm, IP55, PP, RAL 9016 Hvid
45,08 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
JA-US 90-55 membrandåse udendørs, 82x49x35 mm, hvid
46 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Universaldåse Mini JA-US Hvid IP55
51,59 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Universaldåse Mini JA-US Hvid IP55
51,59 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
JA-US Membrandåse hvid IP55 80x48x35mm
53 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
JA-US IP55 membrandåse 35x49x82 mm, IP55, PP, RAL 9016 Hvid
58,75 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
JA-US 90-55 membrandåse, 82x35 mm, hvid
65 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
JA-US 90-55 membrandåse, 82x35 mm, hvid
75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad JA-US IP55 membrandåse - 35x49x82 mm, IP55, PP, RAL 9016 Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad JA-US IP55 membrandåse - 35x49x82 mm, IP55, PP, RAL 9016 Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK42 kr42 krKøb
2Proshop DK45 kr84 krKøb
3CS MEGASTORE DK45,08 kr84,08 krKøb
4Greenline46 kr46 krKøb
5EL-GROSSISTEN51,59 kr51,59 krKøb
6EL-NETSALG51,59 kr51,59 krKøb
7Elvvs.dk53 kr53 krKøb
8vvsfittings.dk58,75 kr58,75 krKøb
9LavprisVVS65 kr65 krKøb
10BilligVVS DK75 kr75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for JA-US IP55 membrandåse - 35x49x82 mm, IP55, PP, RAL 9016 Hvid

PriceData har fulgt prisen på JA-US IP55 membrandåse - 35x49x82 mm, IP55, PP, RAL 9016 Hvid i 183 dage. Laveste pris i perioden er 40 kr (registreret d. 9. maj 2026), højeste er 45 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 43 kr.

Den nuværende pris på 42 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for JA-US IP55 membrandåse - 35x49x82 mm, IP55, PP, RAL 9016 Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for JA-US IP55 membrandåse - 35x49x82 mm, IP55, PP, RAL 9016 Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202642 kr2 kr (5%)
12. maj 202640 kr2 kr (5%)
11. maj 202642 kr2 kr (5%)
9. maj 202640 kr2 kr (5%)
29. mar. 202642 kr2 kr (5%)
4. mar. 202644 kr1 kr (2%)
22. feb. 202643 kr1 kr (2%)
8. feb. 202644 kr1 kr (2%)
30. jan. 202643 kr1 kr (2%)
21. jan. 202644 kr1 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret