Gå til hovedindhold

LAURITZ KNUDSEN Opus® 74 signallampe LED 24V AC/DC, konstant/blink rød.

Lauritz KnudsenBelysningEAN: 5703302145442
Pris fra 628 krtil 731,25 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 103,25 kr (14% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 600 kr 21. mar.

Sammenlign priser på LAURITZ KNUDSEN Opus® 74 signallampe LED 24V AC/DC, konstant/blink rød. og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 628 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
628 kr
Til butik
LAURITZ KNUDSEN Opus® 74 signallampe LED 24V AC/DC, konstant/blink rød. billede

Produktspecifikationer

Kategori: Signallamper
Farve: 1
Artikel nr.: 522M5817
EAN: 5703302145442
Varenr.: 1783173
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK OPUS 74 signallampe LED 24V konstant/blink 1 modul, rød
628 kr
Til butik
LK OPUS 74 signallampe LED 24V konstant/blink 1 modul, rød billede

Produktinformation

Anvendes til installationer i vådrum- og udendørs- installationer i boliger. Installeres udvendigt på underlag, planforsænket i dåser til indmuring eller indstøbning i vægge. Der benyttes, de samme indmurings-og indstøbningsdåser som til OPUS 66. Ved indmuring eller indstøbning skal afstandsstykket: LK nr. 504N1021 monteres mellem dåserne ved sammenbygning af flere indsatse. Velegnet til indikations- og kontrollampe. Leveres inkl. glas. Omkobling til blinkfunktion foretages ved at lægge en 'lus' som vist på indsatsens bagside.

Produktspecifikationer

Mærke: LK
Kategori: Lauritz Knudsen
Artikel nr.: 522M5817
EAN: 5703302145442
Varenr.: 2766214
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
LK Opus 74 LED signallampe med 24V i rød
659 kr
Til butik
LK Opus 74 LED signallampe med 24V i rød billede

Produktinformation

Praktisk signallampe af LK Denne LK Fuga signallampe i serien Opus 74 er en effektiv og pålidelig signalindikator til både private og professionelle anvendelser. Lampen kan installeres nemt og hurtigt.

Produktspecifikationer

Kategori: Installationsmateriel
Farve: red
Størrelse: 74x74x47 mm
EAN: 5703302145442
Varenr.: 1017049697
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
OPUS74 LED 24V RØD LG
673,6 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Opus 74 LED signallampe 24V, rød
704 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Opus ® 74 Led Signallampe 24v Rød Lysegrå
707 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Opus74 Led 24V Rød Lg
707,86 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Opus 74 LED signallampe 24V, rød
719 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Opus74 led 24v rød lg
731,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN Opus® 74 signallampe LED 24V AC/DC, konstant/blink rød. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN Opus® 74 signallampe LED 24V AC/DC, konstant/blink rød. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK628 kr667 krKøb
2Proshop DK628 kr667 krKøb
3LavprisEl659 kr659 krKøb
4EL-GROSSISTEN673,6 kr673,6 krKøb
5BilligVVS DK704 kr704 krKøb
6Elvvs.dk707 kr707 krKøb
7Billigelogvvs.dk707,86 kr707,86 krKøb
8Greenline719 kr719 krKøb
9MaintainIt731,25 kr731,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LAURITZ KNUDSEN Opus® 74 signallampe LED 24V AC/DC, konstant/blink rød.

PriceData har fulgt prisen på LAURITZ KNUDSEN Opus® 74 signallampe LED 24V AC/DC, konstant/blink rød. i 164 dage. Laveste pris i perioden er 600 kr (registreret d. 26. februar 2026), højeste er 637 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 615 kr.

Den nuværende pris på 628 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN Opus® 74 signallampe LED 24V AC/DC, konstant/blink rød.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN Opus® 74 signallampe LED 24V AC/DC, konstant/blink rød. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026628 kr1 kr (0%)
17. apr. 2026629 kr4 kr (1%)
15. apr. 2026625 kr12 kr (2%)
14. apr. 2026637 kr9 kr (1%)
8. apr. 2026628 kr11 kr (2%)
31. mar. 2026617 kr17 kr (3%)
21. mar. 2026600 kr4 kr (1%)
19. mar. 2026604 kr4 kr (1%)
10. mar. 2026600 kr4 kr (1%)
6. mar. 2026604 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret