Gå til hovedindhold

Lauritz Knudsen Opus ® 74 Led Signallampe 12v Grøn Lysegrå

Lauritz KnudsenBelysningEAN: 5703302145428
Pris fra 719 krtil 789 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 70 kr (9% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 674 kr 3. mar.

Sammenlign priser på Opus ® 74 Led Signallampe 12v Grøn Lysegrå og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 719 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Opus 74 LED signallampe 12V, grøn
719 kr
Til butik
LK Opus 74 LED signallampe 12V, grøn billede

Produktinformation

Vælg Opus 74 til din udendørs installation Anvend denne signallampe for at få en optimal indikation om en installation er aktiv eller inaktiv. Signallampen kan indstilles til at blinke eller lyse konstant og er velegnet til brug i vådrum og udendørs.

Produktspecifikationer

Kategori: El-installationer
Farve: green
Størrelse: 74x74x47 mm
EAN: 5703302145428
Varenr.: 1017049671
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
LK Opus 74 LED signallampe med 12V i grøn
736 kr
Til butik
LK Opus 74 LED signallampe med 12V i grøn billede

Produktinformation

Praktisk signallampe af LK Denne LK Fuga signallampe i serien Opus 74 er en effektiv og pålidelig signalindikator til både private og professionelle anvendelser. Lampen kan installeres nemt og hurtigt.

Produktspecifikationer

Kategori: Installationsmateriel
Farve: green
Størrelse: 74x74x47 mm
EAN: 5703302145428
Varenr.: 1017049671
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Opus®74 signallampe LED 12V AC/DC, grøn
736,1 kr
Til butik
Opus®74 signallampe LED 12V AC/DC, grøn billede

Produktinformation

Anvendes til installationer i vådrum- og udendørs- installationer i boliger.Installeres udvendigt på underlag, planforsænket i dåser til indmuring eller indstøbning i vægge. Der benyttes de samme indmurings-og indstøbningsdåser som til OPUS 66.Til lette s...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: LK. Opus 74 Signallamper UD
EAN: 5703302145428
Varenr.: 15848803139919
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Opus®74 signallampe LED 12V AC/DC, grøn
736,1 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Opus ® 74 Led Signallampe 12v Grøn Lysegrå
743 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Opus 74 LED signallampe 12V, grøn
789 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Opus ® 74 Led Signallampe 12v Grøn Lysegrå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Opus ® 74 Led Signallampe 12v Grøn Lysegrå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1BilligVVS DK719 kr719 krKøb
2LavprisEl736 kr736 krKøb
3EL-GROSSISTEN736,1 kr736,1 krKøb
4EL-NETSALG736,1 kr736,1 krKøb
5Elvvs.dk743 kr743 krKøb
6Greenline789 kr789 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Opus ® 74 Led Signallampe 12v Grøn Lysegrå

PriceData har fulgt prisen på Opus ® 74 Led Signallampe 12v Grøn Lysegrå i 173 dage. Laveste pris i perioden er 674 kr (registreret d. 3. marts 2026), højeste er 736,1 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 697 kr.

Den nuværende pris på 719 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Opus ® 74 Led Signallampe 12v Grøn Lysegrå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Opus ® 74 Led Signallampe 12v Grøn Lysegrå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 2026719 kr3 kr (0%)
16. maj 2026722 kr3 kr (0%)
15. maj 2026719 kr3 kr (0%)
14. maj 2026722 kr3 kr (0%)
4. maj 2026719 kr22 kr (3%)
2. maj 2026697 kr3 kr (0%)
24. apr. 2026694 kr42,1 kr (6%)
23. apr. 2026736,1 kr42,1 kr (6%)
14. mar. 2026694 kr3 kr (0%)
13. mar. 2026697 kr3 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret