Gå til hovedindhold

LAURITZ KNUDSEN Opus® 66 panelunderlag 1 modul, 32 mm højt, hvid.

Lauritz KnudsenBelysningEAN: 5703302053297
Pris fra 79 krtil 98,75 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 19,75 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 76 kr 27. mar.

Sammenlign priser på LAURITZ KNUDSEN Opus® 66 panelunderlag 1 modul, 32 mm højt, hvid. og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 79 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
79 kr
Til butik
LAURITZ KNUDSEN Opus® 66 panelunderlag 1 modul, 32 mm højt, hvid. billede

Produktspecifikationer

Kategori: Rammer & Tangenter
Farve: 1
Artikel nr.: 503N6901
EAN: 5703302053297
Varenr.: 1728770
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK OPUS 66 panelunderlag kombi 1 modul 32 mm højt, hvid
79 kr
Til butik
LK OPUS 66 panelunderlag kombi 1 modul 32 mm højt, hvid billede

Produktinformation

Anvendes udvendig i fodliste. Beregnet til indsatse med små indbygningsdybder f.eks. telefon, højttaler, DIN og phono udtag. Kan ikke monteres med stikkontakter. Leveres komplet med bagplade og integreret afdækning, med ramme.

Produktspecifikationer

Mærke: LK
Kategori: Lauritz Knudsen
Artikel nr.: 503N6901
EAN: 5703302053297
Varenr.: 2766663
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
LK Opus 66 Panelunderlag, 32 mm dyb, 1 modul, Hvid
86 kr
Til butik
LK Opus 66 Panelunderlag, 32 mm dyb, 1 modul, Hvid billede

Produktinformation

Anvendes udvendig i forlængelse med fodliste. Beregnet til indsatse med små indbygningsdybder som f. eks. kan være telefon, højttaler, DIN og phono udtag. Kan ikke bruges med stikkontakter. Leveres komplet med bagplade og integreret afdækning og dertilhør...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Installationsmateriel
Farve: white
Størrelse: 118x66x32 mm
EAN: 5703302053297
Varenr.: 1017027473
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK Opus 66 Panelunderlag, 32 mm dyb, 1 modul, Hvid
89 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Opus 66 panelunderlag 1 modul 32 mm hvid
90,39 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Opus 66 panelunderlag 1 modul 32 mm hvid
90,39 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Opus 66 panelunderlag 32 modulm, hvid
94 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Opus 66 Panelunderlag, 32 mm dyb, 1 modul, Hvid
95 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Opus66 Panelunderlag 32Mm Hv
95,62 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Opus ® 66 Panelunderlag 1m H=32mm Hvid
97 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Opus66 panelunderlag 32mm hv
98,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN Opus® 66 panelunderlag 1 modul, 32 mm højt, hvid. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN Opus® 66 panelunderlag 1 modul, 32 mm højt, hvid. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK79 kr118 krKøb
2Proshop DK79 kr118 krKøb
3LavprisEl86 kr86 krKøb
4LavprisVærktøj89 kr89 krKøb
5EL-GROSSISTEN90,39 kr90,39 krKøb
6EL-NETSALG90,39 kr90,39 krKøb
7Greenline94 kr94 krKøb
8BilligVVS DK95 kr95 krKøb
9Billigelogvvs.dk95,62 kr95,62 krKøb
10Elvvs.dk97 kr97 krKøb
11MaintainIt98,75 kr98,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LAURITZ KNUDSEN Opus® 66 panelunderlag 1 modul, 32 mm højt, hvid.

PriceData har fulgt prisen på LAURITZ KNUDSEN Opus® 66 panelunderlag 1 modul, 32 mm højt, hvid. i 153 dage. Laveste pris i perioden er 70 kr (registreret d. 31. december 2025), højeste er 81 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 75 kr.

Den nuværende pris på 79 kr er 5% over normalprisen. Der er registreret 4 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN Opus® 66 panelunderlag 1 modul, 32 mm højt, hvid.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN Opus® 66 panelunderlag 1 modul, 32 mm højt, hvid. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. apr. 202679 kr3 kr (4%)
27. mar. 202676 kr4 kr (5%)
24. mar. 202680 kr3 kr (4%)
22. mar. 202677 kr4 kr (5%)
2. mar. 202681 kr2 kr (3%)
25. feb. 202679 kr7 kr (10%)
19. feb. 202672 kr1 kr (1%)
18. feb. 202673 kr1 kr (1%)
8. feb. 202672 kr4 kr (5%)
5. feb. 202676 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret