Gå til hovedindhold

LAURITZ KNUDSEN Opus® 66 ramme 2,5 modul lodret, hvid.

Lauritz KnudsenBelysningEAN: 5703302042406
Pris fra 10,29 krtil 17 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 6,71 kr (39% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LAURITZ KNUDSEN Opus® 66 ramme 2,5 modul lodret, hvid. og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 10.29 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
10,29 kr
Til butik
LAURITZ KNUDSEN Opus® 66 ramme 2,5 modul lodret, hvid. billede

Produktspecifikationer

Kategori: Rammer & Tangenter
Farve: 1
Artikel nr.: 500N6307
EAN: 5703302042406
Varenr.: 1874496
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Opus 66 ramme, kombi, 2,5 modul, lodret, hvid
13 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
LK Opus 66 ramme, kombi, 2,5 modul, lodret, hvid
13 kr
Til butik
LK Opus 66 ramme, kombi, 2,5 modul, lodret, hvid billede

Produktinformation

Fastgørelsen sker ved at rammen klipses fast på indsatsen. Monteres/demonteres uden at løsne indsats, tangenter eller afdækning. Ved sammenbygning af dåser, hvor rammer skal stødes, skal afstandsstykker imellem dåserne anvendes. Rammen dækker 5 mm. udover...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Installationsmateriel
Farve: White
EAN: 5703302042406
Varenr.: 1017025145
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Opus 66 ramme, kombi, 2,5 modul, lodret, hvid
14 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Opus66 Ramme 2,5M Lodret Hv
14,62 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK OPUS 66 ramme kombi 2½ modul lodret, hvid
15 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
OPUS ® 66 Ramme 2,5 modul lodret, hvid
15 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Opus66 ramme 2,5m lodret hv
15 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Opus 66 ramme 2½ modul hvid
15,18 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Opus 66 ramme 2½ modul hvid
15,18 kr
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Opus 66 ramme, kombi, 2,5 modul, lodret, hvid
17 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN Opus® 66 ramme 2,5 modul lodret, hvid. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN Opus® 66 ramme 2,5 modul lodret, hvid. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK10,29 kr49,29 krKøb
2Greenline13 kr13 krKøb
3LavprisEl13 kr13 krKøb
4BilligVVS DK14 kr14 krKøb
5Billigelogvvs.dk14,62 kr14,62 krKøb
6Proshop DK15 kr54 krKøb
7Elvvs.dk15 kr15 krKøb
8MaintainIt15 kr15 krKøb
9EL-GROSSISTEN15,18 kr15,18 krKøb
10EL-NETSALG15,18 kr15,18 krKøb
11LampeGuru.dk17 kr17 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LAURITZ KNUDSEN Opus® 66 ramme 2,5 modul lodret, hvid.

PriceData har fulgt prisen på LAURITZ KNUDSEN Opus® 66 ramme 2,5 modul lodret, hvid. i 85 dage. Den nuværende pris er 10,29 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for LAURITZ KNUDSEN Opus® 66 ramme 2,5 modul lodret, hvid.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN Opus® 66 ramme 2,5 modul lodret, hvid. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. mar. 202610,29 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret