Gå til hovedindhold

LAURITZ KNUDSEN Opus® 66 tangent for afbryder, hvid.

Lauritz KnudsenBelysningHøj kvalitet og pålidelighedEl-installation og vedligeholdelseEAN: 5703302042444

OPUS 66 reservedel tangent for afbryder i hvid. 1 modul fra Lauritz Knudsen. Til korrespondance, krydsnings- og 1-polet afbrydere. Kvalitet og pålidelighed. Læs mere

Pris fra 12 krtil 16,29 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 4,29 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 11,59 kr 3. mar.

Sammenlign priser på LAURITZ KNUDSEN Opus® 66 tangent for afbryder, hvid. og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 12 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
LK Opus 66 Tangent for afbryder, 1 modul, Hvid
12 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Opus 66 Tangent for afbryder hvid
13,53 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Opus 66 Tangent for afbryder hvid
13,53 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Opus66 Tangent Afbryder Hv
13,58 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Opus ® 66 Tangent For Afbryder Hvid, 500n6320
13,75 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Opus66 tangent afbryder hv
13,75 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Opus 66 tangent for afbryder, 1 modul, Hvid
14 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Opus 66 tangent for afbryder, hvid
14 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK OPUS 66 tangent for afbryder 1 modul, hvid
15 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
16,29 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN Opus® 66 tangent for afbryder, hvid. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN Opus® 66 tangent for afbryder, hvid. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl12 kr12 krKøb
2EL-GROSSISTEN13,53 kr13,53 krKøb
3EL-NETSALG13,53 kr13,53 krKøb
4Billigelogvvs.dk13,58 kr13,58 krKøb
5Elvvs.dk13,75 kr13,75 krKøb
6MaintainIt13,75 kr13,75 krKøb
7BilligVVS DK14 kr14 krKøb
8Greenline14 kr14 krKøb
9Proshop DK15 kr54 krKøb
10CS MEGASTORE DK16,29 kr55,29 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Lauritz Knudsen OPUS 66 Tangent for Afbryder Hvid

Lauritz Knudsen

OPUS 66 reservedel tangent for afbryder i hvid. 1 modul fra Lauritz Knudsen. Til korrespondance, krydsnings- og 1-polet afbrydere. Kvalitet og pålidelighed.

• afbryder tangent
• OPUS tangent
• hvid tangent
• el-installation
• Lauritz Knudsen reservedel
• 1 modul tangent
• El-installation og vedligeholdelse
• Høj kvalitet og pålidelighed

Beskrivelse

OPUS 66 tangent for afbryder er en hvid reservedel fra Lauritz Knudsen som anvendes til 1-polet, korrespondance eller krydsnings afbrydere. Med sin 1 modul størrelse passer den perfekt ind i OPUS 66-serien og sikrer en ensartet og professionel installation. Tangenten er fremstillet i høj kvalitet og giver en pålidelig betjening gennem mange år. Den hvide farve matcher det klassiske OPUS 66-design og gør den velegnet til både private hjem og erhvervsbyggerier. Tangenten er let at montere og erstatte, hvilket gør vedligeholdelse enkel og omkostningseffektiv.

Specifikationer

farve:Hvid
serie:OPUS 66
vægt:0.008 kg
anvendelse:Afbryder tangent
størrelse:1 modul
typenummer:500N6320/AAK500N6320
monteringstype:Påklips

Ofte stillede spørgsmål4 spørgsmål

Hvilke afbrydertyper passer denne tangent til?

Tangenten passer til 1-polet, korrespondance og krydsnings afbrydere i OPUS 66-serien fra Lauritz Knudsen.

Hvor mange moduler fylder tangenten?

Tangenten fylder 1 modul og passer perfekt ind i OPUS 66 rammeserien.

Er tangenten kompatibel med andre OPUS serier?

Tangenten er specifikt designet til OPUS 66-serien og skal anvendes sammen med tilhørende rammer og indsatse.

Hvordan monteres tangenten?

Tangenten påklipses direkte på afbryderindsatsen og kræver ingen værktøj. Den sidder sikkert fast og kan let fjernes ved udskiftning.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LAURITZ KNUDSEN Opus® 66 tangent for afbryder, hvid.

PriceData har fulgt prisen på LAURITZ KNUDSEN Opus® 66 tangent for afbryder, hvid. i 146 dage. Laveste pris i perioden er 11,59 kr (registreret d. 3. marts 2026), højeste er 12,7 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 12 kr.

Den nuværende pris på 12 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN Opus® 66 tangent for afbryder, hvid.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN Opus® 66 tangent for afbryder, hvid. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202612 kr
30. maj 202612,7 kr
12. maj 202612 kr
11. maj 202612,7 kr
24. apr. 202612 kr
23. apr. 202612,7 kr
4. mar. 202612 kr
3. mar. 202611,59 kr
2. mar. 202612 kr
1. mar. 202612,5 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret