Gå til hovedindhold

LAURITZ KNUDSEN Opus® 66 komfurudtag 3P+0+J 16A 440V hvid.

Lauritz KnudsenBelysningEAN: 5703302044677
Pris fra 187 krtil 288,75 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 101,75 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 182 kr 3. mar.

Sammenlign priser på LAURITZ KNUDSEN Opus® 66 komfurudtag 3P+0+J 16A 440V hvid. og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 187 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Opus ® 66 Komfurudtag 3p+n+j Hvid
187 kr
Til butik
Opus ® 66 Komfurudtag 3p+n+j Hvid billede

Produktinformation

OPUS 66 komfurudtag. Anvendelse: OPUS 66 komfurudtag. Er incl. kabelaflastning, 5-led. klemme for 2x2,5 mm ², Ø 5- til 15,5 mm. Passer i OPUS indmuring, forfra og indstøbningsdåser. Se nedenstående datablade.

Produktspecifikationer

Kategori: Komfurudtag
EAN: 5703302044677
Varenr.: 13173
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK Opus 66 kombi komfurudtag 3P+N+J i hvid
199 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
200 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK OPUS 66 komfurudtag 3-pol+N+J 1 modul, hvid
209 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
LK Opus 66 komfurudtag 3P+N+J, 1 modul, hvid
216 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
OPUS® 66 indsats kombi komfurudtag 3P+N+J hvid
222,23 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
OPUS® 66 indsats kombi komfurudtag 3P+N+J hvid
222,23 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Opus 66 Komfurudtag 3P+N+J, 1 modul, Hvid
235 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Opus 66 komfurudtag, hvid
239 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Opus66 komfurudtag 3p+n+j hv
252,5 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Opus 66 Komfurudtag 5P Hvid
288,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN Opus® 66 komfurudtag 3P+0+J 16A 440V hvid. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN Opus® 66 komfurudtag 3P+0+J 16A 440V hvid. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk187 kr187 krKøb
2LavprisVVS199 kr199 krKøb
3CS MEGASTORE DK200 kr239 krKøb
4Proshop DK209 kr248 krKøb
5LavprisEl216 kr216 krKøb
6EL-GROSSISTEN222,23 kr222,23 krKøb
7EL-NETSALG222,23 kr222,23 krKøb
8BilligVVS DK235 kr235 krKøb
9Greenline239 kr239 krKøb
10MaintainIt252,5 kr252,5 krKøb
11vvsfittings.dk288,75 kr288,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LAURITZ KNUDSEN Opus® 66 komfurudtag 3P+0+J 16A 440V hvid.

PriceData har fulgt prisen på LAURITZ KNUDSEN Opus® 66 komfurudtag 3P+0+J 16A 440V hvid. i 146 dage. Laveste pris i perioden er 182 kr (registreret d. 3. marts 2026), højeste er 209 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 190 kr.

Den nuværende pris på 187 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN Opus® 66 komfurudtag 3P+0+J 16A 440V hvid.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN Opus® 66 komfurudtag 3P+0+J 16A 440V hvid. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026187 kr13 kr (7%)
1. jun. 2026200 kr13 kr (7%)
25. maj 2026187 kr13 kr (7%)
24. maj 2026200 kr13 kr (7%)
9. maj 2026187 kr22 kr (11%)
8. maj 2026209 kr22 kr (12%)
6. maj 2026187 kr9 kr (5%)
5. maj 2026196 kr9 kr (5%)
24. apr. 2026187 kr9 kr (5%)
23. apr. 2026196 kr9 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret