Gå til hovedindhold

LAURITZ KNUDSEN Opus® 66 afbryder krone 16A 250V hvid.

Lauritz KnudsenBelysningEAN: 5703302154697
Pris fra 119 krtil 148,75 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 29,75 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 112 kr 28. mar.

Sammenlign priser på LAURITZ KNUDSEN Opus® 66 afbryder krone 16A 250V hvid. og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 119 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
119 kr
Til butik
LAURITZ KNUDSEN Opus® 66 afbryder krone 16A 250V hvid. billede

Produktspecifikationer

Kategori: Afbrydere & Stikkontakter
Farve: 1
Artikel nr.: 542N6005
EAN: 5703302154697
Varenr.: 1949209
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK OPUS 66 kroneafbryder 16A 1-pol 1 modul, hvid
119 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
LK Opus 66 Afbryder krone, 1 modul, Hvid
126 kr
Til butik
LK Opus 66 Afbryder krone, 1 modul, Hvid billede

Produktinformation

LK Opus 66 kroneafbryder opbygget af 2 afbrydere i et modeul, velegnet hvor der er behov for at tænde flere lampesteder ved samme kontakt. Beregnet til planforsænket montage i dåser for indmuring, indstøbning og til isætning forfra, dåse for blankmur, dås...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Installationsmateriel
Farve: white
EAN: 5703302154697
Varenr.: 1017055513
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
LK Opus krone afbryder 16A - hvid
128,64 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
LK Opus krone afbryder 16A - hvid
128,64 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Opus 66 Afbryder krone, 1M, hvid
135 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
LK OPUS 66 Afbryder krone 16A 250v - Hvid
137 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Opus 66 kroneafbryder, hvid
139 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK Opus 66 Afbryder krone, 1 modul, Hvid
139 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Opus66 Afbryder Krone 16A 250V Hv
143,06 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Opus66 afbryder krone 16a 250v hv
148,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN Opus® 66 afbryder krone 16A 250V hvid. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN Opus® 66 afbryder krone 16A 250V hvid. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK119 kr158 krKøb
2Proshop DK119 kr158 krKøb
3LavprisEl126 kr126 krKøb
4EL-GROSSISTEN128,64 kr128,64 krKøb
5EL-NETSALG128,64 kr128,64 krKøb
6BilligVVS DK135 kr135 krKøb
7Elvvs.dk137 kr137 krKøb
8Greenline139 kr139 krKøb
9LavprisVærktøj139 kr139 krKøb
10Billigelogvvs.dk143,06 kr143,06 krKøb
11MaintainIt148,75 kr148,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LAURITZ KNUDSEN Opus® 66 afbryder krone 16A 250V hvid.

PriceData har fulgt prisen på LAURITZ KNUDSEN Opus® 66 afbryder krone 16A 250V hvid. i 180 dage. Laveste pris i perioden er 104 kr (registreret d. 18. december 2025), højeste er 119 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 113 kr.

Den nuværende pris på 119 kr er 5% over normalprisen. Der er registreret 5 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN Opus® 66 afbryder krone 16A 250V hvid.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN Opus® 66 afbryder krone 16A 250V hvid. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. apr. 2026119 kr4 kr (3%)
13. apr. 2026115 kr1 kr (1%)
11. apr. 2026116 kr4 kr (4%)
28. mar. 2026112 kr1 kr (1%)
27. mar. 2026113 kr4 kr (3%)
26. mar. 2026117 kr1 kr (1%)
6. mar. 2026118 kr3 kr (3%)
25. feb. 2026115 kr7 kr (6%)
20. jan. 2026108 kr1 kr (1%)
7. jan. 2026107 kr3 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret