Gå til hovedindhold

LAURITZ KNUDSEN Låsepind med fjeder, til UG150, PGE150 og PGSE150-18, grå

Lauritz KnudsenEludstyrEAN: 5703302055628
Pris fra 24 krtil 31,46 kr
12 forhandlere

Prisforskel: 7,46 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 22 kr 4. mar.

Sammenlign priser på LAURITZ KNUDSEN Låsepind med fjeder, til UG150, PGE150 og PGSE150-18, grå og køb billigst

12 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 24 kr. 12 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Låsepind m/fjeder f/LK Gruppetavle UG-150
24 kr
Til butik
Låsepind m/fjeder f/LK Gruppetavle UG-150 billede

Produktinformation

Gruppe- og målertavle ·reservedel låsepind incl. fjeder for UG150, PGE150 og PGSE150-18.

Produktspecifikationer

Kategori: LK Gruppetavler
EAN: 5703302055628
Varenr.: 13044
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Reservedel låsepind incl. fjeder for UG150-PGE150
24,15 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Reservedel låsepind incl. fjeder for UG150-PGE150
24,15 kr
Til butik
Reservedel låsepind incl. fjeder for UG150-PGE150 billede

Produktinformation

Reservedel låsepind med fjeder til gruppe- og målertavler, designet specifikt til modellerne UG150, PGE150 og PGSE150-18. Denne komponent sikrer korrekt låsning og funktionalitet i tavlerne, hvilket er essentielt for sikkerhed og stabilitet i installation...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: LK. Gruppetavler
EAN: 5703302055628
Varenr.: 15109112594758
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Låsepind M.Fjeder F/Bl.A Ug150
24,73 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Lsepind med fjeder til UG150, PGE150 og PGSE150-18
25 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Låsepind inkl. fjeder for UG150, PGE150 og PGSE150-18
25 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK låsepind inkl. fjeder for UG150, PGE150 og PGSE180-18
25 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Låsepind m.fjeder f/bl.a ug150
25 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK låsepind for gruppe- og målertavle, m/fjeder forUG-150
26 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK Låsepind inkl fjeder til UG150, PGE150 og PGSE150-18
30 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Låsepind M/Fj.F/Ug150 169E0404
30 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LAURITZ KNUDSEN Låsepind med fjeder, til UG150, PGE150 og PGSE150-18, grå
31,46 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN Låsepind med fjeder, til UG150, PGE150 og PGSE150-18, grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN Låsepind med fjeder, til UG150, PGE150 og PGSE150-18, grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk24 kr24 krKøb
2EL-GROSSISTEN24,15 kr24,15 krKøb
3EL-NETSALG24,15 kr24,15 krKøb
4Billigelogvvs.dk24,73 kr24,73 krKøb
5WATTOO.DK25 kr25 krKøb
6BilligVVS DK25 kr25 krKøb
7LavprisVVS25 kr25 krKøb
8MaintainIt25 kr25 krKøb
9Greenline26 kr26 krKøb
10Proshop DK30 kr69 krKøb
11vvsfittings.dk30 kr30 krKøb
12CS MEGASTORE DK31,46 kr70,46 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LAURITZ KNUDSEN Låsepind med fjeder, til UG150, PGE150 og PGSE150-18, grå

PriceData har fulgt prisen på LAURITZ KNUDSEN Låsepind med fjeder, til UG150, PGE150 og PGSE150-18, grå i 181 dage. Laveste pris i perioden er 21 kr (registreret d. 18. december 2025), højeste er 24,15 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 23 kr.

Den nuværende pris på 24 kr er 4% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN Låsepind med fjeder, til UG150, PGE150 og PGSE150-18, grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN Låsepind med fjeder, til UG150, PGE150 og PGSE150-18, grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202624 kr1 kr (4%)
12. maj 202623 kr1 kr (4%)
11. maj 202624 kr1 kr (4%)
24. apr. 202623 kr1,15 kr (5%)
23. apr. 202624,15 kr1,15 kr (5%)
9. apr. 202623 kr1 kr (5%)
4. mar. 202622 kr1 kr (4%)
2. mar. 202623 kr
1. mar. 202623,75 kr
5. feb. 202623 kr1 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret