Gå til hovedindhold

LAURITZ KNUDSEN Låsepind med fjeder, til PG, UG og UGL. lysegrå

Lauritz KnudsenEludstyrEAN: 5703302055611
Pris fra 17 krtil 25,35 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 8,35 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 15 kr 2. mar.

Sammenlign priser på LAURITZ KNUDSEN Låsepind med fjeder, til PG, UG og UGL. lysegrå og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 17 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
LK Låsepind inkl. fjeder for PG, UG og UGL
17 kr
Til butik
LK Låsepind inkl. fjeder for PG, UG og UGL billede

Produktinformation

Løs låsepind med fjeder bruges til PG, UG, UGL gruppetavle.

Produktspecifikationer

Kategori: Tavlemateriel
EAN: 5703302055611
Varenr.: 1016009175
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Låsepind m.fjeder f/pg, ug, ugl
17,5 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Lsepind med fjeder til PG, UG og UGL
18 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Låsepind inkl. fjeder for PG, UG og UGL
18 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK låsepind inkl. fjeder for PG, UG og UGL
18 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK låsepind for gruppe- og målertavle, m/fjeder for pg/ug/ugl
19 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
LÅSEPIND M.FJEDER F/PG, UG, UGL
19,33 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Låsepind M.fjeder F/pg, Ug, Ugl (Gl-model)
21 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK Låsepind inkl fjeder til PG, UG og UGL
25 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LAURITZ KNUDSEN Låsepind med fjeder, til PG, UG og UGL. lysegrå
25,35 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN Låsepind med fjeder, til PG, UG og UGL. lysegrå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN Låsepind med fjeder, til PG, UG og UGL. lysegrå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl17 kr17 krKøb
2MaintainIt17,5 kr17,5 krKøb
3WATTOO.DK18 kr18 krKøb
4BilligVVS DK18 kr18 krKøb
5LavprisVVS18 kr18 krKøb
6Greenline19 kr19 krKøb
7EL-GROSSISTEN19,33 kr19,33 krKøb
8Elvvs.dk21 kr21 krKøb
9Proshop DK25 kr64 krKøb
10CS MEGASTORE DK25,35 kr64,35 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LAURITZ KNUDSEN Låsepind med fjeder, til PG, UG og UGL. lysegrå

PriceData har fulgt prisen på LAURITZ KNUDSEN Låsepind med fjeder, til PG, UG og UGL. lysegrå i 146 dage. Laveste pris i perioden er 15 kr (registreret d. 7. januar 2026), højeste er 17,32 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 16 kr.

Den nuværende pris på 17 kr er 6% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN Låsepind med fjeder, til PG, UG og UGL. lysegrå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN Låsepind med fjeder, til PG, UG og UGL. lysegrå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202617 kr
30. maj 202617,32 kr
18. apr. 202617 kr
17. apr. 202617,32 kr2,32 kr (15%)
2. mar. 202615 kr1 kr (6%)
1. mar. 202616 kr1 kr (7%)
7. feb. 202615 kr2 kr (12%)
6. feb. 202617 kr2 kr (13%)
1. feb. 202615 kr2 kr (12%)
31. jan. 202617 kr2 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret