Gå til hovedindhold

LAURITZ KNUDSEN LK FUGA® lysegrå afdækning til enkelt schuko stikkontakt 1 modul.

Lauritz KnudsenEludstyrEAN: 5703302166454
Pris fra 13 krtil 23 kr
12 forhandlere

Prisforskel: 10 kr (43% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LAURITZ KNUDSEN LK FUGA® lysegrå afdækning til enkelt schuko stikkontakt 1 modul. og køb billigst

12 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 13 kr. 12 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
LK Fuga afdækning for schuko stikkontakt med jord, 1 modul, lysegrå
13 kr
Til butik
LK Fuga afdækning for schuko stikkontakt med jord, 1 modul, lysegrå billede

Produktinformation

Afdækning for stikkontakt med sidejord, 1 modul.

Produktspecifikationer

Kategori: Installationsmateriel
Farve: Charcoal gray
Størrelse: Width 45 mm
EAN: 5703302166454
Varenr.: 1017060469
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Fuga Afdækning Stikk Side Jord 1M Lg
13,75 kr
Til butik
Fuga Afdækning Stikk Side Jord 1M Lg billede

Produktinformation

LK FUGA-rammer, -dåser og underlag er testet sammen med LK FUGA-indsatse. Schneider Electric kan ikke garantere for kvaliteten og overholdelse af gældende standarder, såfremt LK FUGA-produkter anvendes med produkter fra andre fabrikater. LK FUGA® lysegrå...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Plumbing
EAN: 5703302166454
Varenr.: 8014376829250
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Fuga afdækning stikk side jord 1m lg
13,75 kr
Til butik
Fuga afdækning stikk side jord 1m lg billede

Produktinformation

LK FUGA-rammer, -dåser og underlag er testet sammen med LK FUGA-indsatse. Schneider Electric kan ikke garantere for kvaliteten og overholdelse af gældende standarder, såfremt LK FUGA-produkter anvendes med produkter fra andre fabrikater.

Produktspecifikationer

Kategori: afdækning
Farve: grå
EAN: 5703302166454
Varenr.: 1017060469
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Fuga Afd Stikk Sidejord 1m Lg
14 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga afdækning for schuko stikkontakt med jord, 1 modul, lysegrå
15 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK Fuga afdækning for schuko m/jord, 1 modul, lysegrå
15 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga afdækning for schuko stikkontakt med jord, 1 modul, lysegrå
16 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
LK FUGA - Afdkning til stikkontakt med sidejord, 1 modul, lysegr
16,7 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
17,23 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
LK Fuga afdækning til 1m stikkontakt med sidejord - lysegrå
18,59 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
LK Fuga afdækning til 1m stikkontakt med sidejord - lysegrå
18,59 kr
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga afdækning for schuko stikkontakt med jord, 1 modul, lysegrå
23 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN LK FUGA® lysegrå afdækning til enkelt schuko stikkontakt 1 modul. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN LK FUGA® lysegrå afdækning til enkelt schuko stikkontakt 1 modul. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl13 kr13 krKøb
2Billigelogvvs.dk13,75 kr13,75 krKøb
3MaintainIt13,75 kr13,75 krKøb
4Elvvs.dk14 kr14 krKøb
5Greenline15 kr15 krKøb
6LavprisVærktøj15 kr15 krKøb
7BilligVVS DK16 kr16 krKøb
8WATTOO.DK16,7 kr16,7 krKøb
9CS MEGASTORE DK17,23 kr56,23 krKøb
10EL-GROSSISTEN18,59 kr18,59 krKøb
11EL-NETSALG18,59 kr18,59 krKøb
12LampeGuru.dk23 kr23 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LAURITZ KNUDSEN LK FUGA® lysegrå afdækning til enkelt schuko stikkontakt 1 modul.

PriceData har fulgt prisen på LAURITZ KNUDSEN LK FUGA® lysegrå afdækning til enkelt schuko stikkontakt 1 modul. i 176 dage. Laveste pris i perioden er 13 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 16,76 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 14 kr.

Den nuværende pris på 13 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN LK FUGA® lysegrå afdækning til enkelt schuko stikkontakt 1 modul.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN LK FUGA® lysegrå afdækning til enkelt schuko stikkontakt 1 modul. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 202613 kr
11. maj 202613,75 kr
24. apr. 202613 kr
23. apr. 202613,75 kr
2. mar. 202613 kr
27. feb. 202613,48 kr
24. feb. 202613 kr
19. feb. 202613,48 kr
5. feb. 202614 kr2,76 kr (16%)
4. feb. 202616,76 kr1,76 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret