Gå til hovedindhold

LAURITZ KNUDSEN LK FUGA® lysegrå afdækning til enkelt schuko stikkontakt 1,5 modul.

Lauritz KnudsenEludstyrEAN: 5703302166515
Pris fra 17 krtil 22,88 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 5,88 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 16 kr 10. mar.

Sammenlign priser på LAURITZ KNUDSEN LK FUGA® lysegrå afdækning til enkelt schuko stikkontakt 1,5 modul. og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 17 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga afdækning for schuko stikkontakt med jord, 1,5 modul, lysegrå
17 kr
Til butik
LK Fuga afdækning for schuko stikkontakt med jord, 1,5 modul, lysegrå billede

Produktinformation

1,5 modul afdækning til din stikkontakt - skabt til LK Fuga-serienDenne frontplade til schuko-stikkontakt med jord er skræddersyet til indendørs brug og matcher resten af LK Fuga-seriens velkendte kvalitet.Den lysegrå farve giver dit rum et moderne og a...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: El-artikler
Farve: Charcoal gray
Størrelse: 1.5 module high, vertical orientation
EAN: 5703302166515
Varenr.: 1017060524
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
LK Fuga afdækning for schuko stikkontakt med jord, 1,5 modul, lysegrå
17 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK Fuga afdækning til schuko m/jord, 1,5 modul, lysegrå
17 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Fuga Afd Stik Sidejord 1,5m Lg
17 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Fuga afdækning stikk side jord 1,5m lg
18,75 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga afdækning for schuko stikkontakt med jord, 1,5 modul, lysegrå
19 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga afdækning for schuko stikkontakt med jord, 1,5 modul, lysegrå
20 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
20,56 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
LK Fuga afdækning til 1½m stikkontakt med sidejord - lysegrå
22,88 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
LK Fuga afdækning til 1½m stikkontakt med sidejord - lysegrå
22,88 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN LK FUGA® lysegrå afdækning til enkelt schuko stikkontakt 1,5 modul. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN LK FUGA® lysegrå afdækning til enkelt schuko stikkontakt 1,5 modul. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LampeGuru.dk17 kr17 krKøb
2LavprisEl17 kr17 krKøb
3LavprisVærktøj17 kr17 krKøb
4Elvvs.dk17 kr17 krKøb
5MaintainIt18,75 kr18,75 krKøb
6BilligVVS DK19 kr19 krKøb
7Greenline20 kr20 krKøb
8CS MEGASTORE DK20,56 kr59,56 krKøb
9EL-GROSSISTEN22,88 kr22,88 krKøb
10EL-NETSALG22,88 kr22,88 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LAURITZ KNUDSEN LK FUGA® lysegrå afdækning til enkelt schuko stikkontakt 1,5 modul.

PriceData har fulgt prisen på LAURITZ KNUDSEN LK FUGA® lysegrå afdækning til enkelt schuko stikkontakt 1,5 modul. i 180 dage. Laveste pris i perioden er 15 kr (registreret d. 11. februar 2026), højeste er 17,79 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 16 kr.

Den nuværende pris på 17 kr er 6% over normalprisen. Der er registreret 7 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN LK FUGA® lysegrå afdækning til enkelt schuko stikkontakt 1,5 modul.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN LK FUGA® lysegrå afdækning til enkelt schuko stikkontakt 1,5 modul. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. apr. 202617 kr
23. apr. 202617,79 kr
12. mar. 202617 kr1 kr (6%)
10. mar. 202616 kr1 kr (7%)
2. mar. 202615 kr1 kr (6%)
1. mar. 202616 kr1 kr (7%)
27. feb. 202615 kr1 kr (6%)
14. feb. 202616 kr1 kr (6%)
13. feb. 202617 kr1 kr (6%)
12. feb. 202616 kr1 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret