Gå til hovedindhold

LAURITZ KNUDSEN LK FUGA® Dataudtag for 2x Actassi S1 konnektor i montageramme 1 modul, koksgrå

Lauritz KnudsenEludstyrEAN: 5703302168786
Pris fra 51 krtil 71,08 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 20,08 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 50 kr 10. apr.

Sammenlign priser på LAURITZ KNUDSEN LK FUGA® Dataudtag for 2x Actassi S1 konnektor i montageramme 1 modul, koksgrå og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 51 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LAURITZ KNUDSEN LK FUGA® Dataudtag for 2x Actassi S1 konnektor i montageramme 1 modul, koksgrå
51 kr
Til butik
LAURITZ KNUDSEN LK FUGA® Dataudtag for 2x Actassi S1 konnektor i montageramme 1 modul, koksgrå billede

Produktspecifikationer

Kategori: Antenne & Dataudtag
Farve: 1
Artikel nr.: AAK588D8051
EAN: 5703302168786
Varenr.: 9001012
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Udtag Fuga 1M 2Xrj45 Actassi Koksgrå
51,73 kr
Til butik
Udtag Fuga 1M 2Xrj45 Actassi Koksgrå billede

Produktinformation

LK FUGA® Dataudtag for 2x Actassi S1 konnektor 1 modul. Actassi konnektorene monteres i udtaget via montagerammer som kan vælges i farver som matcher farvemærkning for anvendelse i henhold til EIA/TIA 606 eller i farver som matcher udtagets farve (108Y717...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Plumbing
EAN: 5703302168786
Varenr.: 8015062106434
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
LK Fuga ® Dataudtag 1 modul koksgrå f/2xRJ45 konnektor
52 kr
Til butik
LK Fuga ® Dataudtag 1 modul koksgrå f/2xRJ45 konnektor billede

Produktinformation

LK FUGA ® Dataudtag for 2x Actassi S1 konnektor 1 modul. Actassi konnektorene monteres i udtaget via montagerammer som kan vælges i farver som matcher farvemærkning for anvendelse i henhold til EIA/TIA 606 eller i farver som matcher udtagets farve (108Y71...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: LK FUGA Dataudtag og tilbehør
EAN: 5703302168786
Varenr.: 2648981
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Udtag fuga 1m 2xrj45 actassi koksgrå
53,75 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
LK Fuga dataudtag til 2xActassi RJ45 1m - koksgrå
71,08 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN LK FUGA® Dataudtag for 2x Actassi S1 konnektor i montageramme 1 modul, koksgrå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN LK FUGA® Dataudtag for 2x Actassi S1 konnektor i montageramme 1 modul, koksgrå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK51 kr90 krKøb
2Billigelogvvs.dk51,73 kr51,73 krKøb
3Elvvs.dk52 kr52 krKøb
4MaintainIt53,75 kr53,75 krKøb
5EL-NETSALG71,08 kr71,08 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LAURITZ KNUDSEN LK FUGA® Dataudtag for 2x Actassi S1 konnektor i montageramme 1 modul, koksgrå

PriceData har fulgt prisen på LAURITZ KNUDSEN LK FUGA® Dataudtag for 2x Actassi S1 konnektor i montageramme 1 modul, koksgrå i 178 dage. Laveste pris i perioden er 49,3 kr (registreret d. 8. december 2025), højeste er 53 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 51 kr.

Den nuværende pris på 51 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN LK FUGA® Dataudtag for 2x Actassi S1 konnektor i montageramme 1 modul, koksgrå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN LK FUGA® Dataudtag for 2x Actassi S1 konnektor i montageramme 1 modul, koksgrå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 202651 kr
13. maj 202651,73 kr
12. maj 202651 kr
8. maj 202651,73 kr
7. maj 202651 kr
5. maj 202651,73 kr
30. apr. 202651 kr
25. apr. 202651,73 kr1,73 kr (3%)
10. apr. 202650 kr
21. mar. 202650,59 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret