Gå til hovedindhold

LAURITZ KNUDSEN Låsepind med fjeder, til UG150, PGE150 og PGSE150-18, grå

Lauritz KnudsenEludstyrEAN: 5703302055628
Pris fra 21 krtil 31,46 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 10,46 kr (33% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LAURITZ KNUDSEN Låsepind med fjeder, til UG150, PGE150 og PGSE150-18, grå og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 21 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
LK Låsepind inkl. fjeder for UG150, PGE150 og PGSE150-18
21 kr
Til butik
LK Låsepind inkl. fjeder for UG150, PGE150 og PGSE150-18 billede

Produktinformation

Løs låsepind inkl fjeder. Passer til følgende tavletyper: UG150, PGE150 og PGSE150-18

Produktspecifikationer

Kategori: Tavlemateriel
Størrelse: 150 mm
EAN: 5703302055628
Varenr.: 1016009188
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK låsepind inkl. fjeder for UG150, PGE150 og PGSE180-18
23 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK låsepind for gruppe- og målertavle, m/fjeder forUG-150
24 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Låsepind m/fjeder f/LK Gruppetavle UG-150
24 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Reservedel låsepind incl. fjeder for UG150-PGE150
24,15 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Reservedel låsepind incl. fjeder for UG150-PGE150
24,15 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Låsepind inkl. fjeder for UG150, PGE150 og PGSE150-18
25 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Låsepind m.fjeder f/bl.a ug150
25 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK Låsepind inkl fjeder til UG150, PGE150 og PGSE150-18
30 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Låsepind M/Fj.F/Ug150 169E0404
30 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LAURITZ KNUDSEN Låsepind med fjeder, til UG150, PGE150 og PGSE150-18, grå
31,46 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN Låsepind med fjeder, til UG150, PGE150 og PGSE150-18, grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN Låsepind med fjeder, til UG150, PGE150 og PGSE150-18, grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl21 kr21 krKøb
2LavprisVVS23 kr23 krKøb
3Greenline24 kr24 krKøb
4Elvvs.dk24 kr24 krKøb
5EL-GROSSISTEN24,15 kr24,15 krKøb
6EL-NETSALG24,15 kr24,15 krKøb
7BilligVVS DK25 kr25 krKøb
8MaintainIt25 kr25 krKøb
9Proshop DK30 kr69 krKøb
10vvsfittings.dk30 kr30 krKøb
11CS MEGASTORE DK31,46 kr70,46 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LAURITZ KNUDSEN Låsepind med fjeder, til UG150, PGE150 og PGSE150-18, grå

PriceData har fulgt prisen på LAURITZ KNUDSEN Låsepind med fjeder, til UG150, PGE150 og PGSE150-18, grå i 182 dage. Laveste pris i perioden er 21 kr (registreret d. 18. december 2025), højeste er 24,15 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 23 kr.

Den nuværende pris på 21 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 13% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN Låsepind med fjeder, til UG150, PGE150 og PGSE150-18, grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN Låsepind med fjeder, til UG150, PGE150 og PGSE150-18, grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202621 kr2 kr (9%)
31. maj 202623 kr1 kr (4%)
30. maj 202624 kr1 kr (4%)
12. maj 202623 kr1 kr (4%)
11. maj 202624 kr1 kr (4%)
24. apr. 202623 kr1,15 kr (5%)
23. apr. 202624,15 kr1,15 kr (5%)
9. apr. 202623 kr1 kr (5%)
4. mar. 202622 kr1 kr (4%)
2. mar. 202623 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret