Gå til hovedindhold

LAURITZ KNUDSEN Konnektor Actassi® kat 6A S1 FTP 12 stk. forpakning Farve: krom - (12 stk.)

Lauritz KnudsenEludstyrEAN: 3606480384783
Pris fra 95 krtil 1.022 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 927 kr (91% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 87 kr 3. mar.

Sammenlign priser på LAURITZ KNUDSEN Konnektor Actassi® kat 6A S1 FTP 12 stk. forpakning Farve: krom - (12 stk.) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 95 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Konnektor Kat 6a S1 Stp 12stk Actassi
95 kr
Til butik
Konnektor Kat 6a S1 Stp 12stk Actassi billede

Produktinformation

Anvendelse: Actassi kat. 6A systemet opfylder specifikationerne i henhold til ANSI/TIA/EIA-568-B.2-10 kategori 6A, samt specifikationerne for Class E i henhold til anden udgave af ISO/IEC 11801 og CENELEC EN 50173-1. Konnektoren anvendes til højhastigheds...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: 1020007891 - 2085225015
EAN: 3606480384783
Varenr.: 825409
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Konnektor kat6a s1 stp 12 stk.
97,5 kr
Til butik
Konnektor kat6a s1 stp 12 stk. billede

Produktinformation

Actassi datastik RJ45 kat 6 S1 STP til dataudtag og patchpanel, 12 stk. Supporterer op til 1Gb Ethernet (1000BASE-T) og er godkendt til 4PPoE Actassi datastik er en vigtig del af det totale Actassisystem som også indeholder datakabel, patchpaneler, dataud...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: datakonnektor og modularstik
Farve: sølv
EAN: 3606480384783
Varenr.: 1088019481
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Actassi Konnektor STP Kat.6A S1 (12)
130,43 kr
Til butik
Actassi Konnektor STP Kat.6A S1 (12) billede

Produktinformation

Actassi kat.6A systemet opfylder specifikationerne i henhold til ANSI/TIA/EIA-568-B.2-10 kategori 6A, samt specifikationerne for Class E i henhold til anden udgave af ISO/IEC 11801 og CENELEC EN 50173-1. Konnektoren anvendes til højhastigheds datatransmis...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: LK. Data
EAN: 3606480384783
Varenr.: 15845749293391
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Actassi Konnektor STP Kat.6A S1 (12)
130,43 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
LK Actassi S1 - Cat 6A STP RJ45 konnektor, 12 stk.
927 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LAURITZ KNUDSEN Konnektor Actassi® kat 6A S1 FTP 12 stk. forpakning Farve: krom - (12 stk.)
1.022 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN Konnektor Actassi® kat 6A S1 FTP 12 stk. forpakning Farve: krom - (12 stk.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN Konnektor Actassi® kat 6A S1 FTP 12 stk. forpakning Farve: krom - (12 stk.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk95 kr95 krKøb
2MaintainIt97,5 kr97,5 krKøb
3EL-GROSSISTEN130,43 kr130,43 krKøb
4EL-NETSALG130,43 kr130,43 krKøb
5WATTOO.DK927 kr927 krKøb
6CS MEGASTORE DK1.022 kr1.022 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LAURITZ KNUDSEN Konnektor Actassi® kat 6A S1 FTP 12 stk. forpakning Farve: krom - (12 stk.)

PriceData har fulgt prisen på LAURITZ KNUDSEN Konnektor Actassi® kat 6A S1 FTP 12 stk. forpakning Farve: krom - (12 stk.) i 174 dage. Laveste pris i perioden er 85,41 kr (registreret d. 27. januar 2026), højeste er 130,43 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 96 kr.

Den nuværende pris på 95 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN Konnektor Actassi® kat 6A S1 FTP 12 stk. forpakning Farve: krom - (12 stk.). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN Konnektor Actassi® kat 6A S1 FTP 12 stk. forpakning Farve: krom - (12 stk.) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202695 kr2,5 kr (3%)
24. maj 202697,5 kr2,5 kr (3%)
14. maj 202695 kr6 kr (7%)
9. maj 202689 kr1 kr (1%)
8. maj 202690 kr1 kr (1%)
6. maj 202689 kr8,5 kr (9%)
5. maj 202697,5 kr8,5 kr (10%)
24. apr. 202689 kr8,5 kr (9%)
23. apr. 202697,5 kr8,5 kr (10%)
18. apr. 202689 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret