Gå til hovedindhold

Lauritz Knudsen Actassi konnektor RJ45 Cat 6A S1 UTP til dataudtag og patchpanel Godkendt til 4PPoE, 96 stk - (96 stk.)

Lauritz KnudsenEludstyrEAN: 3606480384776
Pris fra 79 krtil 7.441 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 7.362 kr (99% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 58,75 kr 11. apr.

Sammenlign priser på Actassi konnektor RJ45 Cat 6A S1 UTP til dataudtag og patchpanel Godkendt til 4PPoE, 96 stk - (96 stk.) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 79 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Konnektor Utp Kat.6a S1 (96)
79 kr
Til butik
Konnektor Utp Kat.6a S1 (96) billede

Produktinformation

Anvendelse: Actassi kat. 6A systemet opfylder specifikationerne i henhold til ANSI/TIA/EIA-568-B.2-10 kategori 6A, samt specifikationerne for Class E i henhold til anden udgave af ISO/IEC 11801 og CENELEC EN 50173-1. Konnektoren anvendes til højhastigheds...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: LK Varekartotek
EAN: 3606480384776
Varenr.: 1536426
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
KONNEKTOR KAT6A S1 UTP 96 STK.
79,08 kr
Til butik
KONNEKTOR KAT6A S1 UTP 96 STK. billede

Produktinformation

Actassi cat. 6A systemet opfylder specifikationerne i henhold til ANSI/TIA/EIA-568-B.2-10 kategori 6A, samt specifikationerne for Class E i henhold til anden udgave af ISO/IEC 11801 og CENELEC EN 50173-1.Konnektoren anvendes til højhastigheds datatransmis...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

EAN: 3606480384776
Varenr.: 15845092262223
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Konnektor kat6a s1 utp 96 stk.
87,5 kr
Til butik
Konnektor kat6a s1 utp 96 stk. billede

Produktinformation

Anvendelse:Actassi kat. 6A systemet opfylder specifikationerne i henhold til ANSI/TIA/EIA-568-B.2-10 kategori 6A, samt specifikationerne for Class E i henhold til anden udgave af ISO/IEC 11801 og CENELEC EN 50173-1. Konnektoren anvendes til højhastigheds...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: datakonnektor og modularstik
Farve: grå
EAN: 3606480384776
Varenr.: 1088011557
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Actassi datastik RJ45 Cat 6A, S1, UTP til dataudtag og patchpanel, 4PPoE, 96 stk.
120 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Actassi konnektor RJ45 Cat 6A S1 UTP til dataudtag og patchpanel Godkendt til 4PPoE, 96 stk - (96 stk.)
7.441 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Actassi konnektor RJ45 Cat 6A S1 UTP til dataudtag og patchpanel Godkendt til 4PPoE, 96 stk - (96 stk.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Actassi konnektor RJ45 Cat 6A S1 UTP til dataudtag og patchpanel Godkendt til 4PPoE, 96 stk - (96 stk.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk79 kr79 krKøb
2EL-GROSSISTEN79,08 kr79,08 krKøb
3MaintainIt87,5 kr87,5 krKøb
4vvsfittings.dk120 kr120 krKøb
5CS MEGASTORE DK7.441 kr7.441 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Actassi konnektor RJ45 Cat 6A S1 UTP til dataudtag og patchpanel Godkendt til 4PPoE, 96 stk - (96 stk.)

PriceData har fulgt prisen på Actassi konnektor RJ45 Cat 6A S1 UTP til dataudtag og patchpanel Godkendt til 4PPoE, 96 stk - (96 stk.) i 180 dage. Laveste pris i perioden er 58,75 kr (registreret d. 11. april 2026), højeste er 118,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 81 kr.

Den nuværende pris på 79 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for Actassi konnektor RJ45 Cat 6A S1 UTP til dataudtag og patchpanel Godkendt til 4PPoE, 96 stk - (96 stk.). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for Actassi konnektor RJ45 Cat 6A S1 UTP til dataudtag og patchpanel Godkendt til 4PPoE, 96 stk - (96 stk.) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202679 kr
24. maj 202679,08 kr
10. maj 202679 kr1 kr (1%)
9. maj 202680 kr3,85 kr (5%)
7. maj 202676,15 kr2,85 kr (4%)
6. maj 202679 kr2,85 kr (4%)
23. apr. 202676,15 kr2,85 kr (4%)
22. apr. 202679 kr2,85 kr (4%)
19. apr. 202676,15 kr2,85 kr (4%)
18. apr. 202679 kr6 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret