Gå til hovedindhold

LAURITZ KNUDSEN Fuga® underlag 2 modul Softline vandret, hvid.

Lauritz KnudsenBelysningEAN: 5703302125079
Pris fra 45 krtil 61,25 kr
13 forhandlere

Prisforskel: 16,25 kr (27% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LAURITZ KNUDSEN Fuga® underlag 2 modul Softline vandret, hvid. og køb billigst

13 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 45 kr. 13 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
LK Fuga Softline underlag vandret, 2x1 modul, hvid
45 kr
Til butik
LK Fuga Softline underlag vandret, 2x1 modul, hvid billede

Produktinformation

Panelunderlaget anvendes udvendig i fodliste. Panelunderlaget leveres komplet med dæk- og bagplade, integreret afdækning med ramme. Beregnet til montage af FUGA 1 modul indsatse som ses under relaterede produkter.Monteringen af indsatse kan gøres på flere...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Installationsmateriel
Farve: white
Størrelse: 128 x 67 x 33 mm
EAN: 5703302125079
Varenr.: 1017045167
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK FUGA Softline underlag 2 modul vandret, hvid
45 kr
Til butik
LK FUGA Softline underlag 2 modul vandret, hvid billede

Produktinformation

Til udvendig montage. Leveres komplet med bagplade og integreret afdækning med ramme. Beregnet til montage af LK FUGA indsatse. Skruetårn anvendes ved montering af indsats uden klostykker. Er forsynet med et skillestykke der kan klipses fast i dåsen og dermed inddele dåsen i separate rum.

Produktspecifikationer

Mærke: LK
Kategori: Lauritz Knudsen
Artikel nr.: 503D6523
EAN: 5703302125079
Varenr.: 2766335
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK Fuga Softline underlag vandret, 2x1 modul, hvid
47 kr
Til butik
LK Fuga Softline underlag vandret, 2x1 modul, hvid billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: El artikler
Farve: white
Størrelse: 128 x 67 x 33 mm
EAN: 5703302125079
Varenr.: 1017045167
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
LK FUGA ® Softline underlag 2 modul vandret, hvid
47 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
48,05 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Fuga Underlag 2M Soft Vand Hv
49,97 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga Softline underlag 2x1 modul
50 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
LK Fuga softline underlag 2 modul vandret hvid
51,2 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
LK Fuga softline underlag 2 modul vandret hvid
51,2 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Fuga underlag 2m soft vand hv
51,25 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga Softline Underlag vandret, 2x1M, Hvid
55 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
LK FUGA - Softline vandret underlag, 2 modul, hvid
57 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Fuga Underlag 2M Softline Vandret Hvid
61,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 13 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN Fuga® underlag 2 modul Softline vandret, hvid. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 13 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN Fuga® underlag 2 modul Softline vandret, hvid. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl45 kr45 krKøb
2Proshop DK45 kr84 krKøb
3LavprisVærktøj47 kr47 krKøb
4Elvvs.dk47 kr47 krKøb
5CS MEGASTORE DK48,05 kr87,05 krKøb
6Billigelogvvs.dk49,97 kr49,97 krKøb
7Greenline50 kr50 krKøb
8EL-GROSSISTEN51,2 kr51,2 krKøb
9EL-NETSALG51,2 kr51,2 krKøb
10MaintainIt51,25 kr51,25 krKøb
11BilligVVS DK55 kr55 krKøb
12WATTOO.DK57 kr57 krKøb
13vvsfittings.dk61,25 kr61,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LAURITZ KNUDSEN Fuga® underlag 2 modul Softline vandret, hvid.

PriceData har fulgt prisen på LAURITZ KNUDSEN Fuga® underlag 2 modul Softline vandret, hvid. i 117 dage. Laveste pris i perioden er 43 kr (registreret d. 5. februar 2026), højeste er 45 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 44 kr.

Den nuværende pris på 45 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN Fuga® underlag 2 modul Softline vandret, hvid.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN Fuga® underlag 2 modul Softline vandret, hvid. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 202645 kr2 kr (5%)
5. feb. 202643 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret