Gå til hovedindhold

Lauritz Knudsen LK FUGA - Softline underlag med ekstra dybde (49 mm), 1 modul, hvid

Lauritz KnudsenBelysningEAN: 5703302150514
Pris fra 48 krtil 79 kr
13 forhandlere

Prisforskel: 31 kr (39% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 44 kr 8. mar.

Sammenlign priser på LK FUGA - Softline underlag med ekstra dybde (49 mm), 1 modul, hvid og køb billigst

13 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 48 kr. 13 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
LK Fuga Softline underlag, 49 mm dyb, 1,5 modul, hvid
48 kr
Til butik
LK Fuga Softline underlag, 49 mm dyb, 1,5 modul, hvid billede

Produktinformation

Til udvendig montage. Leveres komplet med bagplade og integreret afdækning med ramme. Underlaget er beregnet til montage af LK FUGA indsatse som fx. ses under relaterede produkter.Monteringen af indsatse kan gøres på flere måder, enten ved at bruge klosty...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Installationsmateriel
Farve: white
Størrelse: 69x116x49 mm
EAN: 5703302150514
Varenr.: 1017048274
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LAURITZ KNUDSEN Fuga® underlag 1,5 modul Softline 49 mm dyb, hvid.
48 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK FUGA Softline underlag 1½ modul 49 mm dyb, hvid
48 kr
Til butik
LK FUGA Softline underlag 1½ modul 49 mm dyb, hvid billede

Produktinformation

Til monteres udvendig. Leveres komplet med bagplade og integreret afdækning med ramme. Beregnet til montage af LK FUGA indsatse med ekstra dybde. Skruetårn anvendes ved montering af indsats uden klostykker.

Produktspecifikationer

Mærke: LK
Kategori: Lauritz Knudsen
Artikel nr.: 503D6715
EAN: 5703302150514
Varenr.: 2766420
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
LK FUGA - Softline underlag med ekstra dybde (49 mm), 1 modul, hvid
48,5 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK Fuga Softline underlag, 49 mm dyb, 1,5 modul, hvid
50 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
LK FUGA ® Softline underlag 1,5 modul, 49mm. dyb, hvid
50 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Underlag Sl 1,5M 49 Mm Dyb Hv
52,2 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga Softline underlag 1,5 modul 49 mm, hvid
53 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Underlag sl 1,5m 49 mm dyb hv
53,75 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Fuga underlag softline 1½modul 49mm dyb - hvid
56,38 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Fuga underlag softline 1½modul 49mm dyb - hvid
56,38 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Fuga Underlag Softline 1,5M 49mm dyb, Hvid, AAK503D6715
63,75 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga Softline Underlag, 49 mm dyb, 1,5M, Hvid
79 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 13 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK FUGA - Softline underlag med ekstra dybde (49 mm), 1 modul, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 13 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK FUGA - Softline underlag med ekstra dybde (49 mm), 1 modul, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl48 kr48 krKøb
2CS MEGASTORE DK48 kr87 krKøb
3Proshop DK48 kr87 krKøb
4WATTOO.DK48,5 kr48,5 krKøb
5LavprisVærktøj50 kr50 krKøb
6Elvvs.dk50 kr50 krKøb
7Billigelogvvs.dk52,2 kr52,2 krKøb
8Greenline53 kr53 krKøb
9MaintainIt53,75 kr53,75 krKøb
10EL-GROSSISTEN56,38 kr56,38 krKøb
11EL-NETSALG56,38 kr56,38 krKøb
12vvsfittings.dk63,75 kr63,75 krKøb
13BilligVVS DK79 kr79 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LK FUGA - Softline underlag med ekstra dybde (49 mm), 1 modul, hvid

PriceData har fulgt prisen på LK FUGA - Softline underlag med ekstra dybde (49 mm), 1 modul, hvid i 180 dage. Laveste pris i perioden er 44 kr (registreret d. 8. marts 2026), højeste er 48 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 47 kr.

Den nuværende pris på 48 kr er 2% over normalprisen. Der er registreret 4 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for LK FUGA - Softline underlag med ekstra dybde (49 mm), 1 modul, hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for LK FUGA - Softline underlag med ekstra dybde (49 mm), 1 modul, hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. apr. 202648 kr1 kr (2%)
17. apr. 202647 kr1 kr (2%)
16. apr. 202648 kr1 kr (2%)
15. apr. 202647 kr1 kr (2%)
9. apr. 202648 kr1 kr (2%)
30. mar. 202647 kr1 kr (2%)
9. mar. 202646 kr2 kr (5%)
8. mar. 202644 kr2 kr (4%)
7. jan. 202646 kr1 kr (2%)
10. dec. 202545 kr1 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret