Gå til hovedindhold

LAURITZ KNUDSEN FUGA SOFT designramme vandret 2x2 modul, koksgrå.

Lauritz KnudsenBelysningEAN: 5703302157667
Pris fra 40 krtil 75 kr
12 forhandlere

Prisforskel: 35 kr (47% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 34 kr 2. mar.

Sammenlign priser på LAURITZ KNUDSEN FUGA SOFT designramme vandret 2x2 modul, koksgrå. og køb billigst

12 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 40 kr. 12 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK FUGA Soft 63 Design ramme 2x2 modul vandret, koksgrå
40 kr
Til butik
LK FUGA Soft 63 Design ramme 2x2 modul vandret, koksgrå billede

Produktinformation

Design ramme SOFT skal anvendes sammen med teknisk monteringsramme. Kan monteres på alle FUGA AIR indmuring, indstøbning og forfra dåser, samt SLIM forfradåse. Kan også monteres på gamle FUGA indmurings og indstøbnings dåser.

Produktspecifikationer

Mærke: LK
Kategori: Lauritz Knudsen
Artikel nr.: 560D8340
EAN: 5703302157667
Varenr.: 2766072
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK Fuga Soft 63 designramme, 2x2 modul vandret, koksgrå
42 kr
Til butik
LK Fuga Soft 63 designramme, 2x2 modul vandret, koksgrå billede

Produktinformation

Soft designrammen skal anvendes sammen med Teknisk monteringsramme. Den kan monteres på alle FUGA Air indmurings-, indstøbnings- og forfradåser, samt Slim forfradåse. Denne tekniske monteringsramme medfølger ikke på dette produkt, men kan ses under relate...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: El artikler
Farve: charcoal grey
Størrelse: 213.5 mm
EAN: 5703302157667
Varenr.: 1017056790
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga Soft 63 ramme, 2x2 modul, koksgrå
43 kr
Til butik
LK Fuga Soft 63 ramme, 2x2 modul, koksgrå billede

Produktinformation

LK FUGA® Design ramme SOFT 63 2x2 modul Dette er den helt nye design ramme model Soft fra Lauritz Knudsen Fuga. Rammen har bløde kanter samt et moderne design, som giver dine kontakter et ekstra flot udseende. Rammen skal monteres sammen med en teknisk m...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Installationsmateriel
Farve: charcoal grey
Størrelse: 213.5 mm
EAN: 5703302157667
Varenr.: 1017056790
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
LK FUGA ® Design Ramme 63 Soft, 2x2 modul vandret, koksgrå
43 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
43,21 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga Soft 63 ramme, 2x2 modul, koksgrå
44 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Fuga Soft Ramme Vand 2X2M Kg
44,62 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Fuga soft ramme vand 2x2m kg
46,25 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
LK Fuga ramme SOFT 63 2x2m vandret - koksgrå
50,19 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
LK Fuga ramme SOFT 63 2x2m vandret - koksgrå
50,19 kr
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga Soft 63 ramme, 2x2 modul, koksgrå
59 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK Fuga Soft 63 ramme, 2x2 modul, koksgrå
75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN FUGA SOFT designramme vandret 2x2 modul, koksgrå. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN FUGA SOFT designramme vandret 2x2 modul, koksgrå. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK40 kr79 krKøb
2LavprisVærktøj42 kr42 krKøb
3Greenline43 kr43 krKøb
4Elvvs.dk43 kr43 krKøb
5CS MEGASTORE DK43,21 kr82,21 krKøb
6BilligVVS DK44 kr44 krKøb
7Billigelogvvs.dk44,62 kr44,62 krKøb
8MaintainIt46,25 kr46,25 krKøb
9EL-GROSSISTEN50,19 kr50,19 krKøb
10EL-NETSALG50,19 kr50,19 krKøb
11LampeGuru.dk59 kr59 krKøb
12LavprisVVS75 kr75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LAURITZ KNUDSEN FUGA SOFT designramme vandret 2x2 modul, koksgrå.

PriceData har fulgt prisen på LAURITZ KNUDSEN FUGA SOFT designramme vandret 2x2 modul, koksgrå. i 153 dage. Laveste pris i perioden er 34 kr (registreret d. 27. februar 2026), højeste er 40 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 37 kr.

Den nuværende pris på 40 kr er 8% over normalprisen. Der er registreret 3 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN FUGA SOFT designramme vandret 2x2 modul, koksgrå.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN FUGA SOFT designramme vandret 2x2 modul, koksgrå. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. apr. 202640 kr1 kr (3%)
17. mar. 202639 kr1 kr (3%)
16. mar. 202638 kr3 kr (9%)
12. mar. 202635 kr1 kr (3%)
2. mar. 202634 kr1 kr (3%)
1. mar. 202635 kr1 kr (3%)
27. feb. 202634 kr4 kr (11%)
15. feb. 202638 kr1 kr (3%)
20. jan. 202639 kr1 kr (3%)
7. jan. 202638 kr1 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret