Gå til hovedindhold

Lauritz Knudsen LK FUGA - Soft 63 vandret design ramme uden midtersprosse, 1x2 modul, hvid

Lauritz KnudsenBelysningBløde kanter og tidløst designEl-installationer i hjemmetEAN: 5703302157599

LK FUGA Soft 63 designramme til 2 modul vandret montering i hvid. Stilren ramme med bløde kanter til moderne el-installationer. Læs mere

Pris fra 14 krtil 20,5 kr
15 forhandlere

Prisforskel: 6,5 kr (32% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LK FUGA - Soft 63 vandret design ramme uden midtersprosse, 1x2 modul, hvid og køb billigst

15 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 14 kr. 15 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
LK Fuga Soft 63 ramme, 1x2 modul, vandret, hvid
-2%14 kr
Før 14,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
LK FUGA ® Design Ramme 63 Soft, 2 modul vandret, hvid
15,28 kr
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga Soft 63 ramme, 1x2 modul, vandret, hvid
16 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK Fuga Soft 63 designramme, 2 modul vandret, hvid
16 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga Soft 63 ramme, 1x2 modul, vandret, hvid
17 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Fuga Soft Vandret 2M-Indsat Hv
17,24 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Fuga soft vandret 2m-indsat hv
17,5 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK FUGA Soft 63 Design ramme 2 modul vandret, hvid
18 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
LK Fuga ramme SOFT 63 2m vandret - hvid
18,99 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
LK Fuga ramme SOFT 63 2m vandret - hvid
18,99 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LAURITZ KNUDSEN FUGA SOFT designramme for 2-modul indsats vandret, hvid.
19,91 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga Soft 63 ramme, 1x2 modul, vandret, hvid
20 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK Fuga Soft 63 ramme, 1x2 modul, vandret, hvid
20 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
LK FUGA SOFT designramme Vandret 2 modul indsats, Hvid, AAK560D6120
20 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
LK FUGA - Soft 63 vandret design ramme uden midtersprosse, 1x2 modul, hvid
20,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 15 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK FUGA - Soft 63 vandret design ramme uden midtersprosse, 1x2 modul, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 15 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK FUGA - Soft 63 vandret design ramme uden midtersprosse, 1x2 modul, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl14 kr14 krKøb
2Elvvs.dk15,28 kr15,28 krKøb
3LampeGuru.dk16 kr16 krKøb
4LavprisVærktøj16 kr16 krKøb
5Greenline17 kr17 krKøb
6Billigelogvvs.dk17,24 kr17,24 krKøb
7MaintainIt17,5 kr17,5 krKøb
8Proshop DK18 kr57 krKøb
9EL-GROSSISTEN18,99 kr18,99 krKøb
10EL-NETSALG18,99 kr18,99 krKøb
11CS MEGASTORE DK19,91 kr58,91 krKøb
12BilligVVS DK20 kr20 krKøb
13LavprisVVS20 kr20 krKøb
14vvsfittings.dk20 kr20 krKøb
15WATTOO.DK20,5 kr20,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

LK FUGA Soft 63 Design ramme 2 modul vandret, hvid

Lauritz Knudsen

LK FUGA Soft 63 designramme til 2 modul vandret montering i hvid. Stilren ramme med bløde kanter til moderne el-installationer.

• FUGA ramme
• designramme
• kontaktramme
• elinstallation
• Lauritz Knudsen
• Soft 63
• vandret ramme
• 2 modul
• El-installationer i hjemmet
• Bløde kanter og tidløst design

Beskrivelse

LK FUGA Soft 63 designramme er en elegant løsning til moderne el-installationer. Rammen monteres vandret og rummer 2 moduler med sine bløde kanter og tidløse hvide design. Den skal anvendes sammen med teknisk monteringsramme og kan monteres på alle FUGA AIR indmurings-, indstøbnings- og forfradåser samt SLIM forfradåse. Kompatibel med både nye og ældre FUGA dåser. Perfekt til hjemmet eller kontoret hvor du ønsker et stilrent og funktionelt finish til dine kontakter. Rammen sikrer præcis montering og giver et professionelt udseende til enhver installation.

Specifikationer

Farve:Hvid
Modul:2
Serie:Soft 63
Vægt:0.011 kg
Bredde:63 mm
Retning:Vandret
Produkttype:Designramme
Kompatibilitet:FUGA AIR + SLIM dåser
Monteringstype:Forfra

Ofte stillede spørgsmål4 spørgsmål

Skal designrammen bruges sammen med andre komponenter?

Ja, designrammen skal altid anvendes sammen med en teknisk monteringsramme for korrekt montering og funktion.

Hvilke dåser er rammen kompatibel med?

Rammen kan monteres på alle FUGA AIR indmurings-, indstøbnings- og forfradåser, SLIM forfradåse samt ældre FUGA dåser.

Hvor mange moduler kan rammen rumme?

Denne ramme er designet til præcis 2 moduler og monteres vandret for optimal funktionalitet.

Er rammen velegnet til både private og erhvervsmæssige installationer?

Ja, det tidløse hvide design og bløde kanter gør rammen perfekt til både hjemmet og kontoret.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LK FUGA - Soft 63 vandret design ramme uden midtersprosse, 1x2 modul, hvid

PriceData har fulgt prisen på LK FUGA - Soft 63 vandret design ramme uden midtersprosse, 1x2 modul, hvid i 176 dage. Laveste pris i perioden er 14 kr (registreret d. 3. maj 2026), højeste er 16 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 15 kr.

Den nuværende pris på 14 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 13% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for LK FUGA - Soft 63 vandret design ramme uden midtersprosse, 1x2 modul, hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for LK FUGA - Soft 63 vandret design ramme uden midtersprosse, 1x2 modul, hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 202614 kr2 kr (13%)
11. maj 202616 kr2 kr (14%)
3. maj 202614 kr
24. apr. 202614,25 kr1,75 kr (11%)
23. apr. 202616 kr1,75 kr (12%)
2. mar. 202614,25 kr
1. mar. 202615 kr
26. feb. 202614,25 kr
25. feb. 202614,99 kr
14. feb. 202615 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret