Gå til hovedindhold

LAURITZ KNUDSEN FUGA SOFT designramme vandret 2x2 modul, hvid.

Lauritz KnudsenBelysningEAN: 5703302157636
Pris fra 30 krtil 37,16 kr
12 forhandlere

Prisforskel: 7,16 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 29 kr 3. mar.

Sammenlign priser på LAURITZ KNUDSEN FUGA SOFT designramme vandret 2x2 modul, hvid. og køb billigst

12 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 30 kr. 12 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
LK Fuga Soft 63 ramme, 2x2 modul, hvid
30 kr
Til butik
LK Fuga Soft 63 ramme, 2x2 modul, hvid billede

Produktinformation

Soft designrammen skal anvendes sammen med teknisk monteringsramme. Den kan monteres på alle FUGA Air indmurings-, indstøbnings- og forfradåser, samt Slim forfradåse. Denne tekniske monteringsramme medfølger ikke på dette produkt, men kan ses under relate...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Installationsmateriel
Farve: white
Størrelse: 213.5 mm x 63.1 mm x 9.5 mm
EAN: 5703302157636
Varenr.: 1017056761
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
LK FUGA ® Design Ramme 63 Soft, 2x2 modul vandret, hvid
30 kr
Til butik
LK FUGA ® Design Ramme 63 Soft, 2x2 modul vandret, hvid billede

Produktinformation

Design ramme SOFT skal anvendes sammen med teknisk monteringsramme. Kan monteres på alle Fuga AIR indmuring, indstøbning og forfra dåser, samt SLIM forfradåse. Kan monteres på alle FUGA AIR indmuring, indstøbning og forfra dåser, samt SLIM forfradåse. Kan...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: LK FUGA Soft 63 Design rammer
EAN: 5703302157636
Varenr.: 1409464
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga Soft 63 ramme, 2x2 modul, hvid
31 kr
Til butik
LK Fuga Soft 63 ramme, 2x2 modul, hvid billede

Produktinformation

Stilren designramme til el-installationer - med fokus på hygiejne og finish En designramme i hvid er det klassiske valg til dig, der ønsker et ensartet og moderne udtryk omkring dine el-installationer. Den hvide farve passer ind i både lyse og mørke rum...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: El-artikler
Farve: white
Størrelse: 213.5 mm x 63.1 mm x 9.5 mm
EAN: 5703302157636
Varenr.: 1017056761
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK FUGA Soft 63 Design ramme 2x2 modul vandret, hvid
31 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK Fuga Soft 63 designramme, 2x2 modul vandret, hvid
31 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga Soft 63 ramme, 2x2 modul, hvid
32 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Fuga Soft Ramme Vand 2X2M Hv
33,07 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
33,59 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Fuga soft ramme vand 2x2m hv
33,75 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga Soft 63 ramme, 2x2 modul, hvid
34 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
LK Fuga ramme SOFT 63 2x2m vandret - hvid
37,16 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
LK Fuga ramme SOFT 63 2x2m vandret - hvid
37,16 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN FUGA SOFT designramme vandret 2x2 modul, hvid. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN FUGA SOFT designramme vandret 2x2 modul, hvid. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl30 kr30 krKøb
2Elvvs.dk30 kr30 krKøb
3LampeGuru.dk31 kr31 krKøb
4Proshop DK31 kr70 krKøb
5LavprisVærktøj31 kr31 krKøb
6Greenline32 kr32 krKøb
7Billigelogvvs.dk33,07 kr33,07 krKøb
8CS MEGASTORE DK33,59 kr72,59 krKøb
9MaintainIt33,75 kr33,75 krKøb
10BilligVVS DK34 kr34 krKøb
11EL-GROSSISTEN37,16 kr37,16 krKøb
12EL-NETSALG37,16 kr37,16 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LAURITZ KNUDSEN FUGA SOFT designramme vandret 2x2 modul, hvid.

PriceData har fulgt prisen på LAURITZ KNUDSEN FUGA SOFT designramme vandret 2x2 modul, hvid. i 179 dage. Laveste pris i perioden er 28 kr (registreret d. 7. december 2025), højeste er 31 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 30 kr.

Den nuværende pris på 30 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 6 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN FUGA SOFT designramme vandret 2x2 modul, hvid.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN FUGA SOFT designramme vandret 2x2 modul, hvid. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. apr. 202630 kr1 kr (3%)
23. apr. 202631 kr1 kr (3%)
9. apr. 202630 kr1 kr (3%)
3. mar. 202629 kr1 kr (3%)
15. feb. 202630 kr1 kr (3%)
7. feb. 202629 kr1 kr (3%)
6. feb. 202630 kr1 kr (3%)
1. feb. 202629 kr1 kr (3%)
31. jan. 202630 kr1 kr (3%)
24. jan. 202629 kr1 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret