Gå til hovedindhold

LAURITZ KNUDSEN FUGA SOFT designramme for 2-modul indsats lodret, hvid.

Lauritz KnudsenBelysningEAN: 5703302157551
Pris fra 15 krtil 21 kr
12 forhandlere

Prisforskel: 6 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 13,11 kr 7. mar.

Sammenlign priser på LAURITZ KNUDSEN FUGA SOFT designramme for 2-modul indsats lodret, hvid. og køb billigst

12 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 15 kr. 12 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
LK Fuga Soft 63 ramme, 1x2 modul, lodret, hvid
15 kr
Til butik
LK Fuga Soft 63 ramme, 1x2 modul, lodret, hvid billede

Produktinformation

Soft designrammen skal anvendes sammen med teknisk monteringsramme. Den kan monteres på alle FUGA Air indmurings-, indstøbnings- og forfradåser, samt Slim forfradåse. Denne tekniske monteringsramme medfølger ikke på dette produkt, men kan ses under relate...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Installationsmateriel
Farve: White
Størrelse: 63 mm
EAN: 5703302157551
Varenr.: 1017056680
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK Fuga Soft 63 designramme, 2 modul, hvid
16 kr
Til butik
LK Fuga Soft 63 designramme, 2 modul, hvid billede

Produktinformation

Soft designrammen skal anvendes sammen med Teknisk monteringsramme. Den kan monteres på alle FUGA Air indmurings-, indstøbnings- og forfradåser, samt Slim forfradåse. Denne tekniske monteringsramme medfølger ikke på dette produkt, men kan ses under relate...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: El artikler
Farve: White
Størrelse: 63 mm
EAN: 5703302157551
Varenr.: 1017056680
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Fuga Soft Lodret 2M-Indsats Hv
16,97 kr
Til butik
Fuga Soft Lodret 2M-Indsats Hv billede

Produktinformation

Design ramme SOFT skal anvendes sammen med teknisk monteringsramme. Kan monteres på alle Fuga AIR indmuring, indstøbning og forfra dåser, samt SLIM forfradåse. Kan monteres på alle FUGA AIR indmuring, indstøbning og forfra dåser, samt SLIM forfradåse. Kan...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Plumbing
EAN: 5703302157551
Varenr.: 8014395638082
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga Soft 63 ramme, 1x2 modul, lodret, hvid
17 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga Soft 63 ramme, 1x2 modul, lodret, hvid
17 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
LK FUGA ® Design Ramme 63 Soft, 2 modul lodret, hvid
17,5 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Fuga soft lodret 2m-indsats hv
17,5 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK FUGA Soft 63 Design ramme 2 modul, hvid
18 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
LK Fuga ramme SOFT 63 2m lodret - hvid
18,99 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
LK Fuga ramme SOFT 63 2m lodret - hvid
18,99 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
19,9 kr
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga Soft 63 ramme, 1x2 modul, lodret, hvid
21 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN FUGA SOFT designramme for 2-modul indsats lodret, hvid. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN FUGA SOFT designramme for 2-modul indsats lodret, hvid. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl15 kr15 krKøb
2LavprisVærktøj16 kr16 krKøb
3Billigelogvvs.dk16,97 kr16,97 krKøb
4BilligVVS DK17 kr17 krKøb
5Greenline17 kr17 krKøb
6Elvvs.dk17,5 kr17,5 krKøb
7MaintainIt17,5 kr17,5 krKøb
8Proshop DK18 kr57 krKøb
9EL-GROSSISTEN18,99 kr18,99 krKøb
10EL-NETSALG18,99 kr18,99 krKøb
11CS MEGASTORE DK19,9 kr58,9 krKøb
12LampeGuru.dk21 kr21 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LAURITZ KNUDSEN FUGA SOFT designramme for 2-modul indsats lodret, hvid.

PriceData har fulgt prisen på LAURITZ KNUDSEN FUGA SOFT designramme for 2-modul indsats lodret, hvid. i 181 dage. Laveste pris i perioden er 13,11 kr (registreret d. 7. marts 2026), højeste er 17 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 15 kr.

Den nuværende pris på 15 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN FUGA SOFT designramme for 2-modul indsats lodret, hvid.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN FUGA SOFT designramme for 2-modul indsats lodret, hvid. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202615 kr1 kr (6%)
30. maj 202616 kr1 kr (7%)
12. maj 202615 kr1 kr (6%)
11. maj 202616 kr1 kr (7%)
24. apr. 202615 kr1 kr (6%)
23. apr. 202616 kr1 kr (7%)
30. mar. 202615 kr1 kr (6%)
29. mar. 202616 kr1,75 kr (12%)
9. mar. 202614,25 kr1,14 kr (9%)
7. mar. 202613,11 kr1,89 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret