Gå til hovedindhold

LAURITZ KNUDSEN FUGA Prefab indstøbningsdåse 2 modul med låg, gul.

Lauritz KnudsenBelysningEAN: 5703302155786
Pris fra 35 krtil 46,28 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 11,28 kr (24% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LAURITZ KNUDSEN FUGA Prefab indstøbningsdåse 2 modul med låg, gul. og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 35 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
LK Fuga Air indstøbningsdåse, 2 modul
35 kr
Til butik
LK Fuga Air indstøbningsdåse, 2 modul billede

Produktinformation

Indstøbningsdåse til indstøbning i beton. Ved indstøbning skal dobbelt tuden altid anvende. Til indstøbningsdåserne kan en Soft, Pure, Choice benyttes, samt de gamle FUGA 63 og 68 rammer. Hvis man ønsker en Slim designramme skal den tekniske monteringsram...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Installationsmateriel
Farve: Green
Størrelse: Depth 49 mm; Conduit diameter 16/20 mm
EAN: 5703302155786
Varenr.: 1017059153
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
35,65 kr
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga Air indstøbningsdåse, 2 modul
37 kr
Til butik
LK Fuga Air indstøbningsdåse, 2 modul billede

Produktinformation

Indstøbningsdåse fra LK Fuga Air-serien til sikker installationLeder du efter en stabil løsning til el-installation i betonvægge, er denne indstøbningsdåse fra Fuga Air-serien udviklet til at give dig ro i maven. Den gule indstøbningsdåse skaber en tryg,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: El-artikler
Farve: Green
Størrelse: Depth 49 mm; Conduit diameter 16/20 mm
EAN: 5703302155786
Varenr.: 1017059153
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK FUGA AIR indstøbningsdåse 2 modul, gul
37 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga Air indstøbningsdåse, 2 modul
39 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
LK FUGA AIR dåse for indstøbning 2 modul med låg, gul
40 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Fuga Prefab Isd M Låg 2M
40,68 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga Air indstøbningsdåse, 2 modul
42 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Fuga prefab isd m låg 2m
42,5 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
LK Fuga Air indstøbningsdåse 2 modul
46,28 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
LK Fuga Air indstøbningsdåse 2 modul
46,28 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN FUGA Prefab indstøbningsdåse 2 modul med låg, gul. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN FUGA Prefab indstøbningsdåse 2 modul med låg, gul. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl35 kr35 krKøb
2CS MEGASTORE DK35,65 kr74,65 krKøb
3LampeGuru.dk37 kr37 krKøb
4Proshop DK37 kr76 krKøb
5Greenline39 kr39 krKøb
6Elvvs.dk40 kr40 krKøb
7Billigelogvvs.dk40,68 kr40,68 krKøb
8BilligVVS DK42 kr42 krKøb
9MaintainIt42,5 kr42,5 krKøb
10EL-GROSSISTEN46,28 kr46,28 krKøb
11EL-NETSALG46,28 kr46,28 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LAURITZ KNUDSEN FUGA Prefab indstøbningsdåse 2 modul med låg, gul.

PriceData har fulgt prisen på LAURITZ KNUDSEN FUGA Prefab indstøbningsdåse 2 modul med låg, gul. i 180 dage. Laveste pris i perioden er 34,28 kr (registreret d. 5. december 2025), højeste er 35,65 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 35 kr.

Den nuværende pris på 35 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN FUGA Prefab indstøbningsdåse 2 modul med låg, gul.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN FUGA Prefab indstøbningsdåse 2 modul med låg, gul. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202635 kr
30. maj 202635,65 kr
12. maj 202635 kr
11. maj 202635,65 kr
24. apr. 202635 kr
23. apr. 202635,65 kr
4. apr. 202635 kr
4. jan. 202634,95 kr
5. dec. 202534,28 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret