Gå til hovedindhold

LAURITZ KNUDSEN FUGA Prefab indstøbningsdåse 1 modul med låg, gul.

Lauritz KnudsenBelysningEAN: 5703302155748
Pris fra 30 krtil 42,5 kr
14 forhandlere

Prisforskel: 12,5 kr (29% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LAURITZ KNUDSEN FUGA Prefab indstøbningsdåse 1 modul med låg, gul. og køb billigst

14 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 30 kr. 14 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
30 kr
Til butik
LAURITZ KNUDSEN FUGA Prefab indstøbningsdåse 1 modul med låg, gul. billede

Produktspecifikationer

Kategori: Dåser
Farve: 1
Artikel nr.: 5703302155748
EAN: 5703302155748
Varenr.: 8492187
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
LK Fuga Air indstøbningsdåse, 1 modul
31 kr
Til butik
LK Fuga Air indstøbningsdåse, 1 modul billede

Produktinformation

Indstøbningsdåse til indstøbning i beton. Ved indstøbning skal dobbelt tuden altid anvende. Til indstøbningsdåserne kan en Soft, Pure, Choice benyttes, samt de gamle FUGA 63 og 68 rammer. Hvis man ønsker en Slim designramme skal den tekniske monteringsram...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Installationsmateriel
Farve: Green
Størrelse: Depth 49 mm; Conduit diameter 16/20 mm
EAN: 5703302155748
Varenr.: 1017059111
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga Air indstøbningsdåse, 1 modul
32 kr
Til butik
LK Fuga Air indstøbningsdåse, 1 modul billede

Produktinformation

Indstøbningsdåse fra LK Fuga Air-serien til sikker installationLeder du efter en stabil løsning til el-installation i betonvægge, er denne indstøbningsdåse fra Fuga Air-serien udviklet til at give dig ro i maven. Den gule indstøbningsdåse skaber en tryg,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: El-artikler
Farve: Green
Størrelse: Depth 49 mm; Conduit diameter 16/20 mm
EAN: 5703302155748
Varenr.: 1017059111
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK FUGA AIR indstøbningsdåse 1 modul, gul
32 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
LK FUGA AIR dåse for indstøbning 1 modul med låg, gul
33 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga Air indstøbningsdåse, 1 modul
34 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Fuga Prefab Isd M Låg 1M
34,58 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
LK FUGA - AIR indstbningsdse (lufttt), 1 modul, gul
36 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga Air indstøbningsdåse, 1 modul
36 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Fuga prefab isd m låg 1m
36,25 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK Fuga Air indstøbningsdåse, 1 modul
39 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
LK Fuga Air indstøbningsdåse 1 modul
39,33 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
LK Fuga Air indstøbningsdåse 1 modul
39,33 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
LK FUGA AIR indstøbningsdåse 1 modul med låg, Gul, AAK504D6010
42,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 14 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN FUGA Prefab indstøbningsdåse 1 modul med låg, gul. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 14 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN FUGA Prefab indstøbningsdåse 1 modul med låg, gul. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK30 kr69 krKøb
2LavprisEl31 kr31 krKøb
3LampeGuru.dk32 kr32 krKøb
4Proshop DK32 kr71 krKøb
5Elvvs.dk33 kr33 krKøb
6Greenline34 kr34 krKøb
7Billigelogvvs.dk34,58 kr34,58 krKøb
8WATTOO.DK36 kr36 krKøb
9BilligVVS DK36 kr36 krKøb
10MaintainIt36,25 kr36,25 krKøb
11LavprisVVS39 kr39 krKøb
12EL-GROSSISTEN39,33 kr39,33 krKøb
13EL-NETSALG39,33 kr39,33 krKøb
14vvsfittings.dk42,5 kr42,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LAURITZ KNUDSEN FUGA Prefab indstøbningsdåse 1 modul med låg, gul.

PriceData har fulgt prisen på LAURITZ KNUDSEN FUGA Prefab indstøbningsdåse 1 modul med låg, gul. i 183 dage. Laveste pris i perioden er 29 kr (registreret d. 2. december 2025), højeste er 31 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 30 kr.

Den nuværende pris på 30 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN FUGA Prefab indstøbningsdåse 1 modul med låg, gul.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN FUGA Prefab indstøbningsdåse 1 modul med låg, gul. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 202630 kr1 kr (3%)
4. maj 202631 kr1 kr (3%)
3. maj 202630 kr1 kr (3%)
1. maj 202631 kr1 kr (3%)
2. mar. 202630 kr1 kr (3%)
1. mar. 202631 kr1 kr (3%)
16. feb. 202630 kr1 kr (3%)
7. jan. 202631 kr1 kr (3%)
24. dec. 202530 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret