Gå til hovedindhold

LAURITZ KNUDSEN Fuga® indmuringsdåse 1,5 modul, 49 mm dyb, grøn.

Lauritz KnudsenBelysningEAN: 5703302122986
Pris fra 20 krtil 27,05 kr
14 forhandlere

Prisforskel: 7,05 kr (26% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LAURITZ KNUDSEN Fuga® indmuringsdåse 1,5 modul, 49 mm dyb, grøn. og køb billigst

14 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 20 kr. 14 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
LK Fuga indmuringsdåse, 49 mm dyb, 1,5 modul
20 kr
Til butik
LK Fuga indmuringsdåse, 49 mm dyb, 1,5 modul billede

Produktinformation

Til indmuring i pudsede vægge af mursten, gasbeton m.v. Kan monteres med alle FUGA Baseline, Softline samt Hardline rammer. Dåsen kan vendes 180° og monteres/sammenbygges såvel lodret som vandret. Er i siderne og bunden forsynet med 16 mm blanketter, og m...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Installationsmateriel
EAN: 5703302122986
Varenr.: 1017043774
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Fuga Indmuringsdåse 1,5 Modul, 49mm Dyb
20 kr
Til butik
Fuga Indmuringsdåse 1,5 Modul, 49mm Dyb billede

Produktinformation

Til indmuring i pudsede vægge af mursten, gasbeton m.v.Monteres med ramme 50 eller ramme 63.Kan vendes 180 °.Kan sammenbygges såvel lodret som vandret.Har ekstra indbygningsdybde til bl.a. elektronik - og IHC Net produkter. Er i siderne og bunden forsynet...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: LK FUGA Indmuringsdåser
EAN: 5703302122986
Varenr.: 21304
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga indmuringsdåse, 49 mm dyb, 1,5 modul
21 kr
Til butik
LK Fuga indmuringsdåse, 49 mm dyb, 1,5 modul billede

Produktinformation

Indmuringsdåse til el-installationer - 1,5-modul dåse med 49 mm dybdeSkab tryghed og fleksibilitet i dine el-installationer med en indmuringsdåse, der er skræddersyet til det moderne hjem. Denne 1,5-modul dåse passer diskret ind i pudsede vægge af både...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: El-artikler
EAN: 5703302122986
Varenr.: 1017043774
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK FUGA indmuringsdåse 1½ modul 49 mm dyb, grøn
21 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
21,19 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Fuga Dåse Grøn 1,5M 49Mm Dyb
21,61 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga indmuringsdåse, 49 mm dyb, 1,5 modul
22 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Fuga dåse grøn 1,5m 49mm dyb
22,5 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga indmuringsdåse, 49 mm dyb, 1,5 modul
23 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
LK FUGA - Indmuringsdse med ekstra dybde (49 mm), 1 modul, grn
24,75 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK Fuga indmuringsdåse, 49 mm dyb, 1,5 modul
26 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
LK FUGA Indmuringsdåse dybde 49mm 1,5 modul, Grøn, AAK504D0223
26,25 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
LK Fuga grøn indmuringsdåse 1½ modul 49mm dyb
27,05 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
LK Fuga grøn indmuringsdåse 1½ modul 49mm dyb
27,05 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 14 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN Fuga® indmuringsdåse 1,5 modul, 49 mm dyb, grøn. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 14 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN Fuga® indmuringsdåse 1,5 modul, 49 mm dyb, grøn. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl20 kr20 krKøb
2Elvvs.dk20 kr20 krKøb
3LampeGuru.dk21 kr21 krKøb
4Proshop DK21 kr60 krKøb
5CS MEGASTORE DK21,19 kr60,19 krKøb
6Billigelogvvs.dk21,61 kr21,61 krKøb
7Greenline22 kr22 krKøb
8MaintainIt22,5 kr22,5 krKøb
9BilligVVS DK23 kr23 krKøb
10WATTOO.DK24,75 kr24,75 krKøb
11LavprisVVS26 kr26 krKøb
12vvsfittings.dk26,25 kr26,25 krKøb
13EL-GROSSISTEN27,05 kr27,05 krKøb
14EL-NETSALG27,05 kr27,05 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LAURITZ KNUDSEN Fuga® indmuringsdåse 1,5 modul, 49 mm dyb, grøn.

PriceData har fulgt prisen på LAURITZ KNUDSEN Fuga® indmuringsdåse 1,5 modul, 49 mm dyb, grøn. i 180 dage. Laveste pris i perioden er 18 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 21 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 20 kr.

Den nuværende pris på 20 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 6 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN Fuga® indmuringsdåse 1,5 modul, 49 mm dyb, grøn.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN Fuga® indmuringsdåse 1,5 modul, 49 mm dyb, grøn. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. apr. 202620 kr1 kr (5%)
23. apr. 202621 kr1 kr (5%)
2. mar. 202620 kr1 kr (5%)
1. mar. 202621 kr1 kr (5%)
25. feb. 202620 kr1 kr (5%)
7. feb. 202619 kr1 kr (5%)
6. feb. 202620 kr1 kr (5%)
1. feb. 202619 kr1 kr (5%)
31. jan. 202620 kr1 kr (5%)
24. jan. 202619 kr1 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret