Gå til hovedindhold

LAURITZ KNUDSEN FUGA® dobbelt stikkontakt EDB 2 modul 2 polet m/jord hvid.

Lauritz KnudsenEludstyrEAN: 5703302116350
Pris fra 204 krtil 2.390 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 2.186 kr (91% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 150,33 kr 7. maj

Sammenlign priser på LAURITZ KNUDSEN FUGA® dobbelt stikkontakt EDB 2 modul 2 polet m/jord hvid. og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 204 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Fuga Stikk Edb 2m 2p+j Hvid
204 kr
Til butik
Fuga Stikk Edb 2m 2p+j Hvid billede

Produktinformation

Anvendes til forhindring af tilslutning af uautoriserede brugsgenstande til særskilt edb-net.Beregnet til planforsænket montage i dåser for indmuring, indstøbning- og til isætning forfra, dåse til lette skillevægge samt på underlag og panelunderlag.Levere...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: 1016001364 - 1088004661
EAN: 5703302116350
Varenr.: 115470
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Fuga vandret EDB stikkontakt med jord 2 modul 2-pol - hvid
204,23 kr
Til butik
Fuga vandret EDB stikkontakt med jord 2 modul 2-pol - hvid billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: LK Fuga Hvid
EAN: 5703302116350
Varenr.: 15845781930319
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Fuga vandret EDB stikkontakt med jord 2 modul 2-pol - hvid
204,23 kr
Til butik
Fuga vandret EDB stikkontakt med jord 2 modul 2-pol - hvid billede

Produktinformation

Fuga vandret EDB stikkontakt med jord i 2 modul og 2-pol design i hvid tilbyder en robust og funktionel løsning til el-installationer, hvor sikkerhed og brugervenlighed er i fokus. Denne stikkontakt er udviklet til at sikre korrekt jordforbindelse og unde...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: LK Fuga Hvid
EAN: 5703302116350
Varenr.: 15109175673158
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
207 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK FUGA stikkontakt EDB 2-pol med jord 2 modul, hvid
207 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Fuga stikk edb 2m 2p+j hv
223,75 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
10 stk LK EDB stikkontakt 2 modul
2.390 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN FUGA® dobbelt stikkontakt EDB 2 modul 2 polet m/jord hvid. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN FUGA® dobbelt stikkontakt EDB 2 modul 2 polet m/jord hvid. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk204 kr204 krKøb
2EL-GROSSISTEN204,23 kr204,23 krKøb
3EL-NETSALG204,23 kr204,23 krKøb
4CS MEGASTORE DK207 kr246 krKøb
5Proshop DK207 kr246 krKøb
6MaintainIt223,75 kr223,75 krKøb
7Greenline2.390 kr2.390 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LAURITZ KNUDSEN FUGA® dobbelt stikkontakt EDB 2 modul 2 polet m/jord hvid.

PriceData har fulgt prisen på LAURITZ KNUDSEN FUGA® dobbelt stikkontakt EDB 2 modul 2 polet m/jord hvid. i 165 dage. Laveste pris i perioden er 150,33 kr (registreret d. 23. december 2025), højeste er 204,23 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 178 kr.

Den nuværende pris på 204 kr er 15% over normalprisen. Prisen er steget 10% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN FUGA® dobbelt stikkontakt EDB 2 modul 2 polet m/jord hvid.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN FUGA® dobbelt stikkontakt EDB 2 modul 2 polet m/jord hvid. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026204 kr
1. jun. 2026204,23 kr
25. maj 2026204 kr
24. maj 2026204,23 kr
12. maj 2026204 kr19 kr (10%)
9. maj 2026185 kr34,67 kr (23%)
7. maj 2026150,33 kr34,67 kr (19%)
6. maj 2026185 kr34,67 kr (23%)
4. mar. 2026150,33 kr29,67 kr (16%)
3. mar. 2026180 kr29,67 kr (20%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret