Gå til hovedindhold

Lauridsen plastklap til vandlås til Drehfix og Universal (tvangslukning)

LauridsenHjem og haveEAN: 5711340001347
Pris fra 186 krtil 215 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 29 kr (13% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Lauridsen plastklap til vandlås til Drehfix og Universal (tvangslukning) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 186 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lauridsen Drehfix tvangslukke til vandlås
186 kr
Til butik
Lauridsen Drehfix tvangslukke til vandlås billede

Produktinformation

Løs tvangslukke til Drehfix vandlås.

Produktspecifikationer

Mærke: Lauridsen
Kategori: Afløb & kloak
EAN: 5711340001347
Varenr.: 154149810
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Lauridsen plastklap til vandlås til Drehfix og Universal (tvangslukning)
189 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Drehfix løs tvangslukke til vandlås
199 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Drehfix, ls tvangslukke til vandls
205 kr
Til butik
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Lauridsen Handel klap f/tvangsluk. t/drehfix
209,75 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Drehfix løs tvangslukke til vandlås
215 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lauridsen plastklap til vandlås til Drehfix og Universal (tvangslukning) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lauridsen plastklap til vandlås til Drehfix og Universal (tvangslukning) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS186 kr186 krKøb
2Elvvs.dk189 kr189 krKøb
3CompletVVS199 kr199 krKøb
4WATTOO.DK205 kr205 krKøb
5VVS.dk209,75 kr209,75 krKøb
6BilligVVS DK215 kr215 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lauridsen plastklap til vandlås til Drehfix og Universal (tvangslukning)

PriceData har fulgt prisen på Lauridsen plastklap til vandlås til Drehfix og Universal (tvangslukning) i 179 dage. Laveste pris i perioden er 186 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 205 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 190 kr.

Den nuværende pris på 186 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for Lauridsen plastklap til vandlås til Drehfix og Universal (tvangslukning). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for Lauridsen plastklap til vandlås til Drehfix og Universal (tvangslukning) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026186 kr3 kr (2%)
26. maj 2026189 kr2,26 kr (1%)
24. maj 2026186,74 kr2,26 kr (1%)
23. maj 2026189 kr2,26 kr (1%)
7. maj 2026186,74 kr2,26 kr (1%)
6. maj 2026189 kr2,26 kr (1%)
23. apr. 2026186,74 kr2,26 kr (1%)
22. apr. 2026189 kr2,26 kr (1%)
19. apr. 2026186,74 kr2,26 kr (1%)
18. apr. 2026189 kr2,26 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret