Gå til hovedindhold

Wavin plastlåg med håndtag og gummiring til opføringsrør, 425 mm

WavinHjem og haveEAN: 5708525085339
Pris fra 1.199 krtil 1.545 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 346 kr (22% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Wavin plastlåg med håndtag og gummiring til opføringsrør, 425 mm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1199 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Wavin plastlåg med håndtag og gummiring til opføringsrør, 425 mm
1.199 kr
Til butik
Wavin plastlåg med håndtag og gummiring til opføringsrør, 425 mm billede

Produktinformation

Wavin plastlåg til 425 mm opføringsrør Låg til 425 mmkorrigeret opføringsrør. Med praktisk håndtag så man nemt kan løfte låget op. Låget leveres med en tætningsring som sikrer en tæt samling imellem låg og opføringsrøret. Ikke beregnet til trafik

Produktspecifikationer

Mærke: Wavin
Kategori: Dræn & kloak
Farve: black
Størrelse: 425 mm
EAN: 5708525085339
Varenr.: 191928625
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin låg med håndtag og gummiring til 425 mm opføringsrør
-18%1.259 kr
Før 1.529 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Wavin Plast Låg m/håndtag og gummiring til 425 mm opføringsrør
1.545 kr
Til butik
Wavin Plast Låg m/håndtag og gummiring til 425 mm opføringsrør billede

Produktinformation

Wavin Plast Låg til 425 mm opføringsrør Låg til 425 mmkorrigeret opføringsrør. Med praktisk håndtag så man nemt kan løfte låget op. Låget leveres med en tætningsring som sikrer en tæt samling imellem låg og opføringsrøret. Ikke beregnet til trafik

Produktspecifikationer

Mærke: Wavin
Kategori: Dræn & kloak
Farve: black
Størrelse: 425 mm
EAN: 5708525085339
Varenr.: 191928625

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin plastlåg med håndtag og gummiring til opføringsrør, 425 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin plastlåg med håndtag og gummiring til opføringsrør, 425 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompletVVS1.199 kr1.199 krKøb
2LavprisVVS1.259 kr1.259 krKøb
3BilligVVS DK1.545 kr1.545 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wavin plastlåg med håndtag og gummiring til opføringsrør, 425 mm

PriceData har fulgt prisen på Wavin plastlåg med håndtag og gummiring til opføringsrør, 425 mm i 161 dage. Laveste pris i perioden er 1.195 kr (registreret d. 25. december 2025), højeste er 1.529 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.321 kr.

Den nuværende pris på 1.199 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 19% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Wavin plastlåg med håndtag og gummiring til opføringsrør, 425 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Wavin plastlåg med håndtag og gummiring til opføringsrør, 425 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.199 kr100 kr (8%)
27. maj 20261.299 kr230 kr (15%)
26. maj 20261.529 kr230 kr (18%)
10. maj 20261.299 kr190 kr (13%)
9. maj 20261.489 kr190 kr (15%)
18. mar. 20261.299 kr156 kr (11%)
17. mar. 20261.455 kr156 kr (12%)
24. jan. 20261.299 kr100 kr (7%)
23. jan. 20261.399 kr100 kr (8%)
16. jan. 20261.299 kr100 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret