Gå til hovedindhold

Lauridsen Handel Lauridsen 315 x 40 mm indlægsring t/kegle m/fals, genbrugsplast

LauridsenHjem og haveEAN: 5711340018543
Pris fra 54,88 krtil 119 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 64,12 kr (54% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Lauridsen Handel Lauridsen 315 x 40 mm indlægsring t/kegle m/fals, genbrugsplast og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 54.88 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Lauridsen 315 x 40 mm indlægsring t/kegle m/fals, genbrugsplast
54,88 kr
Til butik
Lauridsen 315 x 40 mm indlægsring t/kegle m/fals, genbrugsplast billede

Produktinformation

Lauridsen 315 x 40 mm indlægsring t/kegle m/fals, genbrugsplast

Produktspecifikationer

EAN: 5711340018543
Varenr.: 15843146596687
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Lauridsen PVC indlægsring med fals til 315 mm kegle
56 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Lauridsen Plastbrndgods - Indlgsring til 315 mm plastkegle
80 kr
Til butik
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Lauridsen Handel Lauridsen 315 x 40 mm indlægsring t/kegle m/fals, genbrugsplast
111,75 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Lauridsen PVC indlægsring med fals til 315 mm kegle
119 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lauridsen PVC topring til kegle på 315 mm
119 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lauridsen Handel Lauridsen 315 x 40 mm indlægsring t/kegle m/fals, genbrugsplast koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lauridsen Handel Lauridsen 315 x 40 mm indlægsring t/kegle m/fals, genbrugsplast koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN54,88 kr54,88 krKøb
2CompletVVS56 kr56 krKøb
3WATTOO.DK80 kr80 krKøb
4VVS.dk111,75 kr111,75 krKøb
5BilligVVS DK119 kr119 krKøb
6LavprisVVS119 kr119 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lauridsen Handel Lauridsen 315 x 40 mm indlægsring t/kegle m/fals, genbrugsplast

PriceData har fulgt prisen på Lauridsen Handel Lauridsen 315 x 40 mm indlægsring t/kegle m/fals, genbrugsplast i 162 dage. Laveste pris i perioden er 54,88 kr (registreret d. 9. maj 2026), højeste er 80 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 66 kr.

Den nuværende pris på 54,88 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 16% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Lauridsen Handel Lauridsen 315 x 40 mm indlægsring t/kegle m/fals, genbrugsplast. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Lauridsen Handel Lauridsen 315 x 40 mm indlægsring t/kegle m/fals, genbrugsplast de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 202654,88 kr10,08 kr (16%)
7. maj 202664,96 kr
6. maj 202665 kr
23. apr. 202664,96 kr
22. apr. 202665 kr
19. apr. 202664,96 kr
18. apr. 202665 kr
15. apr. 202664,96 kr
14. apr. 202665 kr
21. mar. 202664,96 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret