Gå til hovedindhold

Laufen Pro "Rimless" væghængt Design toilet skjult montering i hvid med LCC (rengøringsvenlig overflade) - 530x360 mm

LaufenToilet- og bidetsæderEAN: 7612738278236
Pris fra 2.029 krtil 2.858,75 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 829,75 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.819,8 kr 30. apr.

Sammenlign priser på Laufen Pro "Rimless" væghængt Design toilet skjult montering i hvid med LCC (rengøringsvenlig overflade) - 530x360 mm og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2029 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Laufen Pro hngeskl, Rimless, LCC glasur, 530x360 mm, Hvid
2.029 kr
Til butik
Laufen Pro hngeskl, Rimless, LCC glasur, 530x360 mm, Hvid billede

Produktspecifikationer

Mærke: Laufen
Kategori: WATTOO.DK VVS Toiletter & tilbehr Vghngt toilet
EAN: 7612738278236
Varenr.: 613040060
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LAUFEN PRO hængeskål rimless, hvid LCC
2.043 kr
Til butik
LAUFEN PRO hængeskål rimless, hvid LCC billede

Produktinformation

LAUFEN PRO Rimless hængeskål uden skyllekant, hvid, glatte rengøringsvenlige sider og skjult montage, med LAUFEN CLEAN COAT (dobbeltglasur og dobbeltbrænding) for endnu nemmere rengøring, boltafstand 180 mm CC

Produktspecifikationer

Mærke: LAUFEN
Kategori: Toiletter saeder bideter og reservedele
Artikel nr.: H8209664000001
EAN: 7612738278236
Varenr.: 2907780
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Laufen Pro væghængt toilet, uden skyllekant, rengøringsvenlig, hvid
2.099 kr
Til butik
Laufen Pro væghængt toilet, uden skyllekant, rengøringsvenlig, hvid billede

Produktinformation

Væghængt toilet med åben skyllekant og rengøringsvenlig overflade Designeren Peter Wirz fra schweiziske Vetica er manden bag Laufens Pro serie. Med udgangspunkt i minimalistiske former og høj funktionalitet, har han skabt en badeværelsesserie der har opti...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Laufen
Kategori: Toiletter & tilbehør
Farve: white
Størrelse: 530x360x340 mm
EAN: 7612738278236
Varenr.: 613040060
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Laufen Pro væghængt toilet, uden skyllekant, rengøringsvenlig, hvid
2.131 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Laufen Pro "Rimless" væghængt Design toilet skjult montering i hvid med LCC (rengøringsvenlig overflade) - 530x360 mm
2.167 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Laufen Pro væghængt toilet, uden skyllekant, rengøringsvenlig, hvid
2.172,9 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Laufen pro rimless hænge. lcc - hængeskål 53cm, lcc, boltafstand 180 mm
2.298 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Pro hængeskål rimless med clean coat
2.320 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Laufen Pro væghængt toilet, uden skyllekant, rengøringsvenlig, hvid
2.405 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Laufen Pro hængeskål LCC, Åben skyllerende 53cm, boltafstand 180 mm
2.858,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Laufen Pro "Rimless" væghængt Design toilet skjult montering i hvid med LCC (rengøringsvenlig overflade) - 530x360 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Laufen Pro "Rimless" væghængt Design toilet skjult montering i hvid med LCC (rengøringsvenlig overflade) - 530x360 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK2.029 kr2.029 krKøb
2Proshop DK2.043 kr2.043 krKøb
3CompletVVS2.099 kr2.099 krKøb
4LavprisVVS2.131 kr2.131 krKøb
5Elvvs.dk2.167 kr2.167 krKøb
6EL-GROSSISTEN2.172,9 kr2.172,9 krKøb
7CS MEGASTORE DK2.298 kr2.497 krKøb
8MaintainIt2.320 kr2.320 krKøb
9BilligVVS DK2.405 kr2.405 krKøb
10vvsfittings.dk2.858,75 kr2.858,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Laufen Pro "Rimless" væghængt Design toilet skjult montering i hvid med LCC (rengøringsvenlig overflade) - 530x360 mm

PriceData har fulgt prisen på Laufen Pro "Rimless" væghængt Design toilet skjult montering i hvid med LCC (rengøringsvenlig overflade) - 530x360 mm i 183 dage. Laveste pris i perioden er 1.819,8 kr (registreret d. 20. april 2026), højeste er 2.044 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.996 kr.

Den nuværende pris på 2.029 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Laufen Pro "Rimless" væghængt Design toilet skjult montering i hvid med LCC (rengøringsvenlig overflade) - 530x360 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Laufen Pro "Rimless" væghængt Design toilet skjult montering i hvid med LCC (rengøringsvenlig overflade) - 530x360 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20262.029 kr14 kr (1%)
26. maj 20262.043 kr14 kr (1%)
23. maj 20262.029 kr14 kr (1%)
22. maj 20262.043 kr14 kr (1%)
8. maj 20262.029 kr7 kr (0%)
4. maj 20262.022 kr202,2 kr (11%)
30. apr. 20261.819,8 kr202,2 kr (10%)
29. apr. 20262.022 kr202,2 kr (11%)
20. apr. 20261.819,8 kr202,2 kr (10%)
3. apr. 20262.022 kr39 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret