Gå til hovedindhold

Laufen Lua sæde, slim, QR&&SC - Toiletsæde med qr & sc i slim design, topmonteret, hvid

LaufenSanitetEAN: 7612738982577
Pris fra 499 krtil 643,75 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 144,75 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 449,1 kr 30. apr.

Sammenlign priser på Laufen Lua sæde, slim, QR&&SC - Toiletsæde med qr & sc i slim design, topmonteret, hvid og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 499 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Laufen LUA toiletsde, slim design, quickrelease & softclose, hvid
499 kr
Til butik
Laufen LUA toiletsde, slim design, quickrelease & softclose, hvid billede

Produktspecifikationer

Mærke: Laufen
Kategori: WATTOO.DK VVS Toiletter & tilbehr Toiletsder
EAN: 7612738982577
Varenr.: 615478300
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Laufen Lua Slim toiletbræt, soft close, aftagelig, hvid
499 kr
Til butik
Laufen Lua Slim toiletbræt, soft close, aftagelig, hvid billede

Produktinformation

Laufen Lua slim toiletbræt: praktisk elegance til dit badeværelse Effektivt design af Toan Nguyen Laufen Lua slim toiletbræt, skabt af designer Toan Nguyen, kombinerer praktisk funktionalitet med et rent og moderne design. Dette toiletbræt er en del af Lu...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Laufen
Kategori: Toiletter
Farve: white
EAN: 7612738982577
Varenr.: 615478300
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Deska sedesowa Laufen FSWC CC HO RLESS LUA 65 WHTE
515 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Laufen Lua sæde, slim, QR&&SC - Toiletsæde med qr & sc i slim design, topmonteret, hvid
541 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
LUA TOILETSÆDE SOFT CLOSE
544,34 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Laufen Lua Slim toiletsæde, soft close, aftagelig, hvid
549 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Laufen Lua Slim toiletsæde, soft close, aftagelig, hvid
559 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Laufen Lua toiletsæde med quickrelease & softclose i slim design, topmonteret, hvid
577 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Lua toiletsæde soft close
590 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Laufen Lua toiletsæde med quickrelease & softclose i slim design, topmonteret, hvid
643,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Laufen Lua sæde, slim, QR&&SC - Toiletsæde med qr & sc i slim design, topmonteret, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Laufen Lua sæde, slim, QR&&SC - Toiletsæde med qr & sc i slim design, topmonteret, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK499 kr499 krKøb
2LavprisVVS499 kr499 krKøb
3CompuMail DK515 kr515 krKøb
4CS MEGASTORE DK541 kr580 krKøb
5EL-GROSSISTEN544,34 kr544,34 krKøb
6CompletVVS549 kr549 krKøb
7BilligVVS DK559 kr559 krKøb
8Elvvs.dk577 kr577 krKøb
9MaintainIt590 kr590 krKøb
10vvsfittings.dk643,75 kr643,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Laufen Lua sæde, slim, QR&&SC - Toiletsæde med qr & sc i slim design, topmonteret, hvid

PriceData har fulgt prisen på Laufen Lua sæde, slim, QR&&SC - Toiletsæde med qr & sc i slim design, topmonteret, hvid i 181 dage. Laveste pris i perioden er 449,1 kr (registreret d. 20. april 2026), højeste er 531 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 506 kr.

Den nuværende pris på 499 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Laufen Lua sæde, slim, QR&&SC - Toiletsæde med qr & sc i slim design, topmonteret, hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Laufen Lua sæde, slim, QR&&SC - Toiletsæde med qr & sc i slim design, topmonteret, hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. maj 2026499 kr49,9 kr (11%)
30. apr. 2026449,1 kr49,9 kr (10%)
29. apr. 2026499 kr49,9 kr (11%)
20. apr. 2026449,1 kr49,9 kr (10%)
3. apr. 2026499 kr5 kr (1%)
3. mar. 2026494 kr20 kr (4%)
28. feb. 2026514 kr14 kr (3%)
18. feb. 2026528 kr1 kr (0%)
17. feb. 2026529 kr22 kr (4%)
16. feb. 2026507 kr22 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret