Gå til hovedindhold

Laufen Lua mbelpakke med vask og 2 skuffer, 60x45 cm, Wild oak

LaufenSanitetEAN: 7612738023041
Pris fra 5.134 krtil 7.311,74 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 2.177,74 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.757 kr 9. mar.

Sammenlign priser på Laufen Lua mbelpakke med vask og 2 skuffer, 60x45 cm, Wild oak og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5134 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Laufen Lua møbelpakke, 60x45,5 cm, eg
-3%5.134 kr
Før 5.309 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Laufen Lua møbelpakke, 60x45,5 cm, eg billede

Produktinformation

Laufen Lua møbelpakke: eksklusivitet og funktionalitet i eg Tidløs elegance fra Laufen Lua Oplev den ultimative kombination af æstetik og funktionalitet med Laufen Lua møbelpakken. Denne serie, defineret af sit slanke og tidløse design, tilbyder både æste...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Laufen
Kategori: Indretningen
Farve: oak
Størrelse: 60x45.5x52.5 cm
EAN: 7612738023041
Varenr.: 782269228
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Laufen Lua mbelpakke med vask og 2 skuffer, 60x45 cm, Wild oak
5.234 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Laufen Lua møbelpakke, 60x45,5 cm, eg
5.286 kr
Til butik
Laufen Lua møbelpakke, 60x45,5 cm, eg billede

Produktinformation

Laufen Lua møbelpakke i eg: praktisk elegance til dit badeværelse Effektiv opbevaring i tidløst design Laufen Lua møbelpakken kombinerer praktisk opbevaring med et tidløst design, perfekt til ethvert moderne badeværelse. Designet af Toan Nguyen, er denne...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Laufen
Kategori: Møbler & tilbehør
Farve: oak
Størrelse: 60x45.5x52.5 cm
EAN: 7612738023041
Varenr.: 782269228
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Møbelpakke LUA wild oak 600x455x525mm
5.332 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Laufen Lua møbelpakke, 60x45,5 cm, eg
5.499 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
LAUFEN LUA 60 cm møbelpakke m. 2 skuffer
7.311,74 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Laufen Lua mbelpakke med vask og 2 skuffer, 60x45 cm, Wild oak koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Laufen Lua mbelpakke med vask og 2 skuffer, 60x45 cm, Wild oak koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1BilligVVS DK5.134 kr5.134 krKøb
2WATTOO.DK5.234 kr5.234 krKøb
3LavprisVVS5.286 kr5.286 krKøb
4CS MEGASTORE DK5.332 kr5.332 krKøb
5CompletVVS5.499 kr5.499 krKøb
6EL-GROSSISTEN7.311,74 kr7.311,74 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Laufen Lua mbelpakke med vask og 2 skuffer, 60x45 cm, Wild oak

PriceData har fulgt prisen på Laufen Lua mbelpakke med vask og 2 skuffer, 60x45 cm, Wild oak i 181 dage. Laveste pris i perioden er 4.559 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 5.322 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.131 kr.

Den nuværende pris på 5.134 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Laufen Lua mbelpakke med vask og 2 skuffer, 60x45 cm, Wild oak. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Laufen Lua mbelpakke med vask og 2 skuffer, 60x45 cm, Wild oak de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 20265.134 kr100 kr (2%)
16. maj 20265.234 kr100 kr (2%)
15. maj 20265.134 kr100 kr (2%)
14. maj 20265.234 kr100 kr (2%)
3. maj 20265.134 kr100 kr (2%)
30. apr. 20265.234 kr52 kr (1%)
29. apr. 20265.286 kr52 kr (1%)
13. apr. 20265.234 kr52 kr (1%)
3. apr. 20265.286 kr529 kr (11%)
9. mar. 20264.757 kr192 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret