Gå til hovedindhold

Laufen kompas toiletsæde m/qr - hvid, hård duroplast. Passer til kompas og pro n toiletter

LaufenSanitetEAN: 7612738349448
Pris fra 415 krtil 542,5 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 127,5 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 386 kr 18. mar.

Sammenlign priser på Laufen kompas toiletsæde m/qr - hvid, hård duroplast. Passer til kompas og pro n toiletter og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 415 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Laufen Kompas / Pro N Toiletsde med QR, hvid
415 kr
Til butik
Laufen Kompas / Pro N Toiletsde med QR, hvid billede

Produktspecifikationer

Mærke: Laufen
Kategori: WATTOO.DK VVS Toiletter & tilbehr Toiletsder
EAN: 7612738349448
Varenr.: 615484200
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Laufen Kompas/Pro-N toiletbræt, aftagelig, hvid
415 kr
Til butik
Laufen Kompas/Pro-N toiletbræt, aftagelig, hvid billede

Produktinformation

Den nye kompas-kollektion fra Laufen er udviklet i et samarbejde med den kendte danske designer Hee Welling som bl.a. har designet Hee Stolen og HAY About a Chair. Kompas-kollektionen er indbegrebet af schweizisk kvalitet i nordisk stil - en badeværelsess...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Laufen
Kategori: Toiletter
Farve: white
Størrelse: 485 x 390 x 55 mm
EAN: 7612738349448
Varenr.: 615484200
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Laufen kompas toiletsæde m/qr - hvid, hård duroplast. Passer til kompas og pro n toiletter
423 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Laufen Kompas/Pro-N toiletsæde, aftagelig, hvid
-8%431 kr
Før 469 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Laufen kompas toiletsæde med quick release hvid
542,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Laufen kompas toiletsæde m/qr - hvid, hård duroplast. Passer til kompas og pro n toiletter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Laufen kompas toiletsæde m/qr - hvid, hård duroplast. Passer til kompas og pro n toiletter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK415 kr415 krKøb
2LavprisVVS415 kr415 krKøb
3CS MEGASTORE DK423 kr462 krKøb
4BilligVVS DK431 kr431 krKøb
5vvsfittings.dk542,5 kr542,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Laufen kompas toiletsæde m/qr - hvid, hård duroplast. Passer til kompas og pro n toiletter

PriceData har fulgt prisen på Laufen kompas toiletsæde m/qr - hvid, hård duroplast. Passer til kompas og pro n toiletter i 182 dage. Laveste pris i perioden er 386 kr (registreret d. 3. marts 2026), højeste er 429 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 415 kr.

Den nuværende pris på 415 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for Laufen kompas toiletsæde m/qr - hvid, hård duroplast. Passer til kompas og pro n toiletter. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for Laufen kompas toiletsæde m/qr - hvid, hård duroplast. Passer til kompas og pro n toiletter de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026415 kr1,83 kr (0%)
1. jun. 2026416,83 kr1,83 kr (0%)
27. maj 2026415 kr1,83 kr (0%)
26. maj 2026416,83 kr1,83 kr (0%)
23. maj 2026415 kr1,83 kr (0%)
22. maj 2026416,83 kr1,83 kr (0%)
17. maj 2026415 kr8,72 kr (2%)
10. maj 2026406,28 kr20,72 kr (5%)
8. maj 2026427 kr1 kr (0%)
7. maj 2026428 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret